همه چیز درباره آیفون 13
سامسونگ منتشر کرد: اپلیکیشن Smart Switch برای انتقال اطلاعات از موبایل های قدیمی به گلکسی S7

سامسونگ منتشر کرد: اپلیکیشن Smart Switch برای انتقال اطلاعات از موبایل های قدیمی به گلکسی S7

یکی از قابلیت های پیش فرض پرچمدار جدید سامسونگ، قابلیتی است تحت عنوان Smart Switch که به شما اجازه می دهد تا اطلاعات موجود در موبایل قدیمی تان را به سرعت و سادگی به گجت جدید خود منتقل کنید.

این اطلاعات شامل مواردی همچون پیامک ها، تصاویر، موزیک، ویدئوها و تاریخچه مکالمات می شوند و از کلیه پلتفرم ها شامل iOS، بلک بری و اندروید به گجت گلکسی S7 جدید شما قابل انتقال هستند. همچنین اگر اطلاعاتی که منتقل می کنید از یک دستگاه سامسونگ قدیمی باشد، به غیر از Smart Switch می توانید این کار را از طریق Galaxy Apps نیز انجام بدهید.

Smart Switch را می توانید در قسمت Backup & Restore تنظیمات گلکسی S7 بیابید. اگر طرز کار با اپ را نمی دانستید هم نگران نباشید؛ سامسونگ با راهنمایی های قدم به قدم و مصور شما را برای انتقال داده ها به خوبی راهنمایی کرده است.

Use-the-Samsung-Smart-Switch-app-to-move-content-from-your-old-phone-to-a-new-Galaxy-S7 (1)

اپلیکیشن Smart Switch به طور پیش فرض روی گلکسی S7 نصب شده، اما برای دستگاه های قدیمی تر می بایست آن را به طور مستقل از گوگل پلی استور دانلود کنید. اگر دستگاه قدیمی شما اندرویدی نیست هم می توانید برای دانلود نسخه های بلک بری و آیفون به این لینک مراجعه نمایید.

شکی نیست که سامسونگ با ارائه این اپلیکیشن و تسهیل فرآیند انتقال از موبایل های قدیمی به گلکسی S7، در تلاش است تا هر چه بیشتر به فروش پرچمداران جدید خود کمک کند.

Samsung Smart Switch
  • Samsung Smart Switch
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Samsung Electronics Co., Ltd
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۶ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato