ال جی چند نام تجاری تازه از سری اکس را در کره جنوبی به ثبت رساند

ال جی چند نام تجاری تازه از سری اکس را در کره جنوبی به ثبت رساند

سال ۲۰۱۶ تا به اینجا برای الجی بسیار پر مشغله بوده است؛ این شرکت چندی پیش پرچمدار تازه اش به نام G5 را معرفی کرد و از خانواده اکسسوری اختصاصی آن پرده برداشت که لقب «دوستان» را بر آنها نهاده بود. موبایل های مقرون به صرفه سری «اکس» و «K» نیز همین امسال معرفی شدند و حالا ظاهرا وظیفه بعدی اش آن است که خانواده اکس را توسعه دهد و چهار محصول دیگر به نام های X Suit، X Skin، X Classic و X Slim را به این خانواده بیافزاید.

شرکت مورد بحث این نام ها را اواخر هفته گذشته در کره جنوبی به ثبت رساند و این یعنی تا معرفی رسمی دستگاه های یاد شده زمان زیادی باقی نمانده است. لازم است اشاره نماییم که غیر از این اسامی اطلاعات دیگری در خصوص این گجت ها در دست نیست اما آنطور که از روی اسامی می توان حدس زد، ظاهرا باید منتظر ارائه محصولاتی با طراحی، اندازه و خصوصیات متنوع باشیم. نکته جالب دیگر اینکه حتی ممکن است برخی از این محصولات اصلا موبایل نباشند و صرفا اسامی انتخاب شده این شرکت برای اکسسوری های تازه اش باشند.

تلفن های هوشمند سری اکس ال جی تا اینجای کار مدل های LG X Screen و LG X Cam را در بر می گیرند که می توانید تصویر مربوط به آنها را در عکس شاخص مطلب مشاهده نمایید. این دو موبایل در جریان کنگره جهانی موبایل امسال رونمایی شدند و پس از آن نخست به بازار کره و سپس دیگر بازارهای کلیدی دنیا عرضه گردیدند که مواردی چون اروپا، آمریکای لاتین و آسیا را در بر می گیرد.

البته بهتر است اشاره کنیم که فعلا این شرکت محصولات یاد شده را به بازار آمریکای شمالی عرضه نکرده است. اکس اسکرین و اکس کم دو  تلفن هوشمند میان رده هستند که برخی امکانات کلیدی پرچمداران الجی را در خود جای داده اند و با قیمت معقول تری به فروش می روند؛ برای نمونه اکس اسکرین نمایشگر موبایل وی ۱۰ را به ارث برده و دوربین دوگانه جی ۵ هم در اکس کم تعبیه شده.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato