تغییر ابعاد تصاویر به صورت دسته ای در اندروید با اپلیکیشن Image Shrink

تغییر ابعاد تصاویر به صورت دسته ای در اندروید با اپلیکیشن Image Shrink

هر چه دوربین اسمارت فون ها قوی تر می شوند، حجم تصاویر ثبت شده توسط آنها هم بیشتر می شود و مشکل کمبود حافظه نیز حادتر. برای بر نخوردن به این مشکل کارهای مختلفی می توان انجام داد: تصاویر را در فایل های زیپ فشرده کرد، از آنها در فضاهای ابری بک آپ گرفت یا اینکه کمی از ابعادشان کاست تا جای کمتری در حافظه موبایل اشغال کنند.

سیستم عامل اندروید امکان تغییر ابعاد تصاویر را به طور پیش فرض در اختیار کاربرانش قرار نداده، به همین خاطر برای این منظور باید اپلیکیشن های شخص ثالث را به کار بگیرید. Image Shrink که امروز معرفی اش می کنیم می تواند برای این منظور ابزار ایده آلی محسوب شود.

با این اپلیکیشن می توانید تصاویر حجیم گالری تان را برگزیده و سپس ابعادشان را به صورت یکجا تغییر دهید. در نسخه رایگان اپ این کار را می توانید نهایتا برای سه عکس به طور همزمان انجام بدهید، با این حال در صورت خرید نسخه کامل دیگر برای محدودیتی برای انجام این کار نخواهید داشت.

Image Shrink 2

Image Shrink خوشبختانه در عین تغییر ابعاد و کاهش حجم تصاویر، از کیفیت آنها کم نمی کند. با تنظیمات Choose quality اپ می توانید دقیقا برایش تعیین کنید که کیفیت خروجی در چه حد و اندازه ای باشد.

مضاف بر این، داده های Exif، جی پی اس و تاریخ و زمان خروجی ها نیز با این اپلیکیشن قابل ویرایش اند. بنابراین روی Image Shrink به غیر از یک فشرده کننده تصویر، می توانید به عنوان یک Tag Editor مطمئن هم حساب باز کنید.

این اپلیکیشن کاربردی برای استفاده کاملا رایگان است، اما اگر می خواهید برای تغییر ابعاد تصاویر محدودیتی در تعدادشان نداشته باشید، پیشنهاد می کنیم که نسخه کامل و پولی آن را خریداری نمایید.

Image Shrink Lite
  • Image Shrink Lite
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Olive Labs
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۳ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato