مقایسه سرعت عملکرد گلکسی اس 7 اج و اچ تی سی 10 [تماشا کنید]

مقایسه سرعت عملکرد گلکسی اس 7 اج و اچ تی سی 10 [تماشا کنید]

هر وقت دستگاه تازه ای وارد بازار می شود، کانال های یوتوب هم دست به مقایسه شان با هم می زنند و عملکردشان را در تست های مختلف به بوته آزمایش می گذارند. این بار نوبت به پرچمداران دو برند مطرح اندرویدی یعنی اچ تی سی ۱۰ و گلکسی اس ۷ اج رسیده است.

برای آنکه مشخص شود کدامیک از این دو دستگاه با سرعت بیشتری بوت می شوند، راحت تر اپلیکیشن ها را باز می کنند و در مجموع بهتر عمل می کنند، مقایسه ای میان آنها صورت گرفت که در ویدئوی انتهای مطلب می توانید نتیجه را مشاهده نمایید.

نسخه اج گلکسی اس ۷ که برای انجام این تست انتخاب شده از چیپ اختصاصی شرکت سازنده اش یعنی  اگزینوس بهره می برد و محصول اچ تی سی نیز توان پردازشی اش را از اسنپدراگون ۸۲۰ می گیرد. البته بهتر بود هر دوی این دستگاه ها چیپست هایی یکسان می داشتند که بنابر برخی دلایل چنین اتفاقی رخ نداده است.

در مورد سرعت بوت شدن سیستم عامل این دو موبایل هم باید بگوییم که گلکسی اس ۷ اندکی سریع تر از رقیب خود ظاهر شد و علاوه براین، بعد از اتمام فرایند، در مدت زمان کمتری توانست نخستین اپلیکیشن مورد آزمایش را باز کند.

در مقابل محصول اچ تی سی در زمان باز کردن پلی استور و باز کردن بازی  GTA: San Andreas و همچنین پخش ویدئو از طریق یوتوب سرعت عمل بیشتری داشت اما در باب مرورگرها باید بگوییم که صفحات مختلف روی مرورگر کروم گلکسی اس ۷ اج سریع تر باز می شدند. این محصول همچنین در زمینه مالتی تسکینگ نیز  اندکی بهتر از اچ تی سی ۱۰ ظاهر شد.

بنابراین، روی هم رفته، این دودستگاه اختلاف اندکی با یکدیگر داشتند و فاصله شان به قدری کم بود که به سختی می توان یکی را به عنوان برنده برگزید. اگر رای و نظر نهایی برای انتخاب یکی از این دو پرچمدار را بخواهید لازم است اضافه کنیم که محصول اچ تی سی در زمان کل فرایند تست بیشتر از کهکشانی سامسونگ داغ شد.

"" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true"
mozallowfullscreen="true">

نظرات ۳۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato