با اپ جدید The Rock آشنا شوید؛ ساعت هشداری که برای بیدار شدن از خواب به شما انگیزه می دهد

با اپ جدید The Rock آشنا شوید؛ ساعت هشداری که برای بیدار شدن از خواب به شما انگیزه می دهد

بیدار شدن از خواب کار بسیار سختی است، خصوصا وقتی که صبح شنبه باشد. اگر شما هم با این موضوع مشکل دارید، شاید اپلیکیشن جدید دواین جانسون، ستاره کشتی کج و سینما که او را بیشتر با نام استیجش The Rock می شناسیم بتواند برای این کار به شما انگیزه بدهد.

اپلیکیشن The Rock Clock در واقع ساعت هشداری است که اهداف روزانه شما را هم در خود ثبت می کند تا هر روز صبح، با صدای خود راک و جملات انگیزه بخش و تشویق آمیز او از خواب برخیزید. تقریبا ۲۰ زنگ مختلف را می توانید برای ساعت انتخاب کنید که موارد مختلفی را شامل می شوند؛ از صداهای گوشخراش مثل اره برقی گرفته تا جملات تشویق آمیز و آهنگ هایی که توسط خود راک ضبط شده اند.

The Rock Clock 1

اگر طرفدار قابلیت Snooze در اپلیکیشن های ساعت هشدار هستید و دوست دارید که تا قبل از بیدار شدن کامل از خواب،‌ چند دقیقه ای چرت بزنید، باید بگوییم که در The Rock Clock خبری از این گزینه نیست، چرا که «راک استفاده از دکمه Snooze را دوست ندارد!».

هر هدفی که در اپلیکیشن ثبت کنید، با جملاتی انگیزشی از سوی راک مثل «تو می توانی» و جملات مثبت دیگر مواجه می شود تا برای رسیدن به آنها انگیزه و اشتیاق داشته باشید.

The Rock Clock 2

ضمنا خود راک نیز چندین پیغام ویدئویی ضبط کرده که گاهی اوقات می توانید با ورود به اپلیکیشن تماشایشان کنید. اولین ویدئویی که هم اکنون در اپ بارگذاری شده، پیغامی است که راک هنگام رانندگی ضبط کرده و جملاتی انگیزه بخش را خطاب به کاربران اپلیکیشن می گوید و ضمنا وعده داده که هر از چند گاه پیغام ویدئویی جدیدی برای کاربران اپ ارسال کند.

اپلیکیشن The Rock Clock رایگان است و می توانید همین حالا آن را از اپ استور و گوگل پلی برای دستگاه های مبتنی بر iOS و اندروید دانلود کنید.

™The Rock Clock
  • ™The Rock Clock
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ۷Bucks Entertainment
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۲ / ۳۶ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato