فردی با 25 ساعت استفاده از هدست واقعیت مجازی رکوردشکنی کرد

فردی با 25 ساعت استفاده از هدست واقعیت مجازی رکوردشکنی کرد

حتما شنیده اید یا دیده اید که برخی از گیمرها چندین ساعت وقت خود را صرف بازی های ویدیویی می کنند و گاهی اوقات حتی بیش از ده ساعت بی وقفه به انجام بازی می پردازند. اما واقعیت مجازی یک مدیوم تازه است و هنوز جای خود را میان مردم باز نکرده.

با این حال، شخصی به نام Derek Westerman برای ثبت رکوردی تصمیم می گیرد تا به مدت ۲۵ ساعت متداول و بی وقفه به استفاده از هدست واقعیت مجازی HTC Vive بپردازد و بدون برداشتن هدست از روی سرش و یا بستن چشمان اش، در دنیای آن غرق شود.

طبیعی است که در چنین مدتی، بدن وی باید تغییرات بسیاری را تحمل کند که سردرد و حالت تهوع از مهم ترین آن ها به شما می رود. گینس برای این ثبت رکورد حاضر بود و وسترمن مجبور بود که فقط از یک بازی طی این ۲۵ ساعت استفاده کند.

به همین سبب، وی بازی Tilt Brush را انتخاب کرد که یک نوع نقاشی در حالت واقعیت مجازی است. او می گوید می خواستم بیشترین آزادی ممکن را در ۲۵ ساعت داشته باشم و به همین دلیل، نقاشی در فضای سه بعدی بهترین گزینه به نظر می رسید.

حالت تهوع در ساعت هفدهم کار دست او داد اما با این حال وسترمن به کار خود ادامه داد تا اینکه پس از ۲۵ ساعت رکورد خود را ثبت کرد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato