هوآوی Honor V8 به دوربین دوگانه مجهز شده است

هوآوی Honor V8 به دوربین دوگانه مجهز شده است

هوآوی Honor V8 به دوربین دوگانه مجهز شده است

دوربین دوگانه اتفاق جدیدی در دنیای موبایل نیست ولی اخیرا هوآوی توسط همکاری اش با شرکت معتبر لایکا در این زمینه، موفق شده تا توجه ویژه ای را به خود و پرچمدارش جلب کند. اینطور که به نظر می رسد، کمپانی یاد شده تصمیم دارد از پکیج های دوگانه دوربین در موبایل های دیگری هم بهره گیرد.

شایعات جدید خبر از آن می دهند که هوآوی فردا (۱۰ مه - ۲۱ اردیبهشت) تصمیم دارد موبایلی را معرفی کند به نام «Honor V8» که در بخش پشتی آن هم می توان دو دوربین یافت. هر چند در تصویری که منتشر شده، نامی از لایکا در میان نیست و گویا این محصول، حاصل تلاش خود شرکت چینی است.

تصویری که امروز از بخش پشتی موبایل مورد بحث منتشر شده، ماژول دوگانه دوربین را نشان می دهد که در کنار آن، شاهد یک LED فلاش دوگانه نیز هستیم. بخشی مشکی رنگ نیز در پایین فلاش دیده می شود که در واقع مرتبط با عملکرد فوکوس لیزری دوربین است.

honor-v8-leak

در تصویری دیگر، می توان مشاهده کرد که شخصی Honor V8 را در دست گرفته است. از تصویر دوم می توان برداشت کرد که با موبایلی بزرگ اما با بدنه ای فلزی و مرغوب رو به رو هستیم. همچنین گفته می شود که دوربین دوگانه ای که در پشت Honor V8 جای گرفته، قادر به ثبت تصاویر ۳۶۰ درجه است. این دستگاه در بخش پشتی خود دو سنسور ۱۲ مگاپیکسلی را جای داده در حالی که سنسور دوربین سلفی، ۸ مگاپیکسلی است.

همانگونه که ذکر شد، هوآوی Honor V8 فردا به شکل رسمی معرفی خواهد شد و انتظار می رود دارای نمایشگری ۵.۷ اینچ با رزولوشن ۲K باشد و چهار گیگابایت حافظه رم باشد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل