سامسونگ و ایده تولید تخته موج سواری هوشمند [تماشا کنید]

شرکت سامسونگ علاقه خاصی به هوشمند سازی دنیای اطراف ما دارد. اگر از موبایل ها، تلویزیون ها و یخچال های هوشمند این کمپانی بگذریم، باز هم شاهد ارائه ایده های عجیب و غریبی چون کمربند اسمارت هستیم. بنابراین خبر احتمال تولید یک تخته موج سواری هوشمند تحت برند گلکسی، نباید چندان ما را به تعجب وا دارد.

از دیدگاه شرکت کره ای، حتی موج سواران نیز در هنگام انجام این ورزش نیاز دارند که به دنیای مجازی متصل باشند. به همین دلیل تخته هوشمند سامسونگ مجهز به یک اسلات ضد آب برای قراردادن تلفن هوشمند است. با اتصال موبایل شما به تخته، کلیه اعلانات بر روی سطح جلویی آن و در زیر پای شما به نمایش در خواهد آمد.

Galaxy-Surfboard-1024x1022

موبایلت

شما همچنین از دریافت پیام ها یا کامنت های جدید در توییتر و فیس بوک نیز آگاه خواهید شد. ضمن این که تخته هوشمند می تواند اطلاعات مفیدی از وضعیت آب و هوایی، سرعت و جهت باد و وضعیت موج های دریا در آن ناحیه را به صورت آنلاین در اختیار ورزشکار قرار دهد.

سامسونگ هنوز تصمیم قطعی خود را در خصوص تولید چنین محصولی نگرفته و به نظر می رسد هدف آنها از تولید و انتشار چنین ویدیویی، بیشتر بررسی نحوه بازخورد کاربران باشد. باید دید ورزشکاران واقعاً به چنین تخته موج سواری هوشمندی با قابلیت اتصال به اینترنت نیاز دارند، یا این که ترجیح می دهند بر همان تخته های معمولی سوار شده و مانند گذشته از سرشاخ شدن با موج ها، بدون مزاحمت دنیای مجازی، لذت ببرند.

در ادامه می توانید این ویدیوی معرفی را تماشا کنید.