گلکسی اکس با نمایشگری تاشدنی و 4K سال آینده فرا می رسد [شایعه]

گلکسی اکس با نمایشگری تاشدنی و 4K سال آینده فرا می رسد [شایعه]

بر اساس گزارش جدیدی از وبلاگ SamMobile، سامسونگ می خواهد اولین تلفن همراه ۴K خود را سال آینده به بازار بفرستد، آن هم با قابلیتی کاملا ویژه. طبق این گزارش، سال آینده کره ای ها دست کم ۵ پرچمدار به بازار عرضه می کنند.

تا یکی-دو سال پیش، سامسونگ سالانه دو پرچمدار می ساخت. یکی از سری گلکسی اس و دیگری گلکسی نوت که هر کدام در دو نیمه مختلف سال عرضه می شدند. با این حال، رویه کره ای ها حالا تغییر کرده و سامسونگ در حال عرضه چندین پرچمدار با کیفیت به بازار است و سال آینده تعدادشان حداقل ۵ موبایل خواهد بود.

گلکسی اس ۸، گلکسی اس ۸ اج، گلکسی نوت ۷، گلکسی نوت ۷ اج و احتمالا گلکسی اکس، پرچمداران سال ۲۰۱۷ این کمپانی موفق کره ای هستند.

اما گلکسی اکس چیست؟ تلفن همراه قدرتمندی که برخلاف چهار پرچمدار دیگر، نمایشگر ۴K دارد و ویژگی بارز دیگر آن، قابلیت تاشدن اش است. قبلا شنیده بودیم که سامسونگ در حال کار روی Project Valley است و تمام شایعات آن حالا با گلکسی اکس منطبق هستند.

گلکسی اکس احتمالا دو قسمتی است و می توان نمایشگر ۴K آن را از نیمه تا کرد تا فضای کمتری را اشغال کند. اگر این اخبار حقیقت داشته باشند، احتمالا در سال ۲۰۱۷، پس از یک سال کسل کننده شاهد رقابت چشمگیر دیگری میان اپل و سامسونگ هستیم.

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato