ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دیجیاتو ۲ ساله شد

در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ به سمت هدفی حرکت کردیم که هیچ تصوری نسبت به مسیر رسیدن به آن نداشتیم. قصد داشتیم با به اشتراک گذاشتن دانشی که در اینترنت پراکنده شده، نقشی هرچند کوچک در ...

مانی قاسمی
نوشته شده توسط مانی قاسمی | ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۲۲:۰۰

در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ به سمت هدفی حرکت کردیم که هیچ تصوری نسبت به مسیر رسیدن به آن نداشتیم. قصد داشتیم با به اشتراک گذاشتن دانشی که در اینترنت پراکنده شده، نقشی هرچند کوچک در بالا بردن فرهنگ هم وطنانمان داشته باشیم و در نهایت ایرانی بهتر را رقم زنیم.

اما نه روزنامه نگار بودیم و نه مدیر کسب و کار؛ صرفا جوان هایی بودیم که به دنبال عشق و باورشان حرکت کرده بودند و می خواستند هرطور شده هدفشان را محقق کنند. می دانستیم باید خود را برای مسیری پر پیچ و خم آماده کنیم، اما راستش را بخواهید هرگز برای طوفان های سهمگین آماده نبودیم.

هر روز که از عمر دیجیاتو می گذشت، چالش ها رنگ و بویی تازه پیدا می کردند. هرچقدر بزرگ تر می شدیم، امواج سنگین تری نیز به سمتمان می آمد. امواجی که هر کسی را می توانست از کشتی آرزوهایش به پایین پرتاب کند و همه چیز را در هم شکند.

بودند دقایق بسیاری که در آینه به تار موهای سفید شده و چین و چروک های تازه صورت جوانمان نگاه می کردیم و برای ساعت ها به فکر فرو می رفتیم. آیا هدفمان ارزش چنین فشارهایی را داشت؟ آیا زندگی را نمی شد در مسیری آسان تر دنبال کرد؟

سؤال های مختلف ذهنمان را درگیر می کرد و از درون همچون زالو به جانمان می افتاد. مسیر برایمان سخت تر از همیشه می شد و هدف دور تر ...

اما درست در لحظاتی که می خواستیم از کشتی بیرون پریده و این دریا پر تلاطم را ترک کنیم، با نوری عجیب مواجه می شدیم. نوری گرما بخش که امید را برایمان به ارمغان می آورد. نوری که مسیر را نشانمان می داد و ما را برای رسیدن به هدف، امیدوار تر از هر زمان دیگر می کرد. آری، کاربرانی داشتیم که تنها انگیزه ما بودند. کاربرانی که هدف را به ما یادآوری می کردند و با انرژی های خود امید را برایمان به همراه می آوردند.

پس ماندیم و ادامه دادیم. ماندیم و نوشتیم. ماندیم و دقایق زندگیمان را با شما شریک شدیم.

اکنون ۲ سال از عمر دیجیاتو می گذرد؛ اما این بدان معنا نیست که قرار است فراز و نشیب ها پایان یابد. مسیر همچون گذشته پر پیچ و خم است اما این بار همان جوانان دو سال پیش، آبدیده تر شده اند. این بار همان جوانان، می خواهند با سرعتی بیشتر کشتی خود را از پس موج ها حرکت دهند و به لطف نوری که هدایتگر راهشان است، با قدرت به سمت هدفشان حرکت کنند.

ممنون از اینکه ۲ سال از بهترین سال های زندگیمان را رقم زدید. دوستتان داریم، دوستمان داشته باشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (97 مورد)
  • erkin
    erkin | ۱ خرداد ۱۳۹۵

    تبریک

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی