ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل به افرادی که درون ماشین های خودرانش بنشینند ساعتی 20 دلار پول می دهد

اخیرا خبرهای تازه ای منتشر شده دال بر اینکه گوگل به ساکنان آریزونا ساعتی 20 دلار پول می دهد تا همزمان با جلو و عقب رفتن ماشین های بدون راننده آن در مسیرهای از پیش ...

اخیرا خبرهای تازه ای منتشر شده دال بر اینکه گوگل به ساکنان آریزونا ساعتی 20 دلار پول می دهد تا همزمان با جلو و عقب رفتن ماشین های بدون راننده آن در مسیرهای از پیش تعیین شده در داخل آنها بنشینند.

البته لازم نیست که برای این منظور ساعت های طولانی بدون هیچ فعالیتی در جای خود بنشینید و در صورتی که مشکلی در عملکرد ماشین پیش بیاید این شما هستید که باید کنترل خودرو را در دست بگیرید.

Brian Torcellini مدیر عملیات های برنامه تست ماشین های بدون راننده گوگل در مصاحبه با نشریه آریزونا اظهار داشت: راننده های آزمایشی نقشی قابل توجه را در توسعه تکنولوژی خودروهای بدون راننده ما ایفا می کنند. او در ادامه آورده است، این افراد بازخوردهای خوبی رادر مورد نحوه حرکت ماشین ها و تعاملشان با دیگر خودروهای در حال تردد به مهندسان ما می دهند و می توانند در صورت نیاز کنترل ماشین را در دست بگیرند.

در حال حاضر گوگل تلاش دارد با رانندگانی که دوست دارند قراردادهای 12 تا 24 ماهه با این شرکت امضا کنند و در برنامه تست ماشین های آن مشارکت نمایند وارد همکاری شود. شرکت ساکن مانتین ویو در نظر دارد راننده ها را به صورت گروه های دو نفره تقسیم نماید که یک نفرشان در صندلی ویژه راننده خواهد نشست و باید آمادگی داشته باشد که فرمان ماشین را در صورت نیاز تحت کنترل خود درآورد. نفر دوم نیز در صندلی شاگرد می نشیند و یادداشت برداری های لازم را از عملکرد خودرو روی یک لپ تاپ انجام می دهد.

Torcellini همچنین توضیح داد که گوگل افرادی را با پیشینه های مختلف به استخدام خود درآورده است که از معلم زبان انگلیسی گرفته تا جوشکار را شامل می شوند. گفته می شود که این افراد باید مهارت های رانندگی خوبی داشته باشند و با مسیرهای محدوده Phoenix نیز آشنایی داشته باشند.

bgr
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • saman
  saman | ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

  چرا رفع تحذیم شدن بعضی از سرویس های گوگل مثل آنالایتیکس، پوپل اپ انجین،دولوپر کنسول و ... رو پوشش خبری نمیدین؟

  • مانی قاسمی
   مانی قاسمی | ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

   دیروز پوشش داده شد سامان جان ?

   http://dgto.ir/2xp

 • حسن
  حسن | ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

  اگه با همین موقعیت ام اونجا بودم میرفتم میارزه

مطالب پیشنهادی