پیگیری اخبار داغ و دست اول روز با اپلیکیشن خبرخوان اندرویدی Quote

پیگیری اخبار داغ و دست اول روز با اپلیکیشن خبرخوان اندرویدی Quote

استفاده از فیدخوان های RSS برای دنبال کردن اخبار روز مزایای بسیاری به همراه دارد: هم می توانید سریع تر از باز کردن سایت های منبع با مرورگر خبرها را بخوانید، هم صدها منبع خبری را از یک جا دنبال کنید و هم اینکه به متن اخبار در حالت آفلاین هم دسترسی داشته باشید.

این سه دلیل و ده ها موضوع دیگر باعث شده تا اهمیت فیدخوان های خبر برای بعضی افراد از نان شب هم واجب تر باشد، خصوصا کسانی که به دلیل مشغله کاری نمی توانند زمان زیادی را به دنبال کردن خبرها از منابع مختلف اختصاص بدهند.

اپلیکیشن Quote که امروز معرفی می کنیم، با پشتیبانی کامل از زبان فارسی یکی از فیدخوان های بسیار خوبی است که در پلتفرم اندروید می توانید به سراغش بروید. این اپلیکیشن در اصل برای خواندن و همگام سازی فید حساب های کاربری Feedly و Inoreader به طور همزمان طراحی شده، اما منابع خبری دلخواه را هم می توان به طور دستی به آن اضافه کرد.

Quote 1

با Quote می توانید در فید خبری هر تعداد سایتی که دوست دارید مشترک شوید. با انجام این کار، هر بار که به اینترنت متصل شوید فید شما در Quote با جدیدترین اخبار وبسایت های مشترک شده به روز رسانی و برای مطالعه در حالت آفلاین کَش می شود. حالا هر خبری را که بخوانید، به طور خودکار به دسته Read منتقل شده و مواردی که نخوانده اید در قسمت ناخوانده یا Unread باقی می مانند.

به همین مشکل می توانید مطمئن باشید که هیچ خبر مهمی را از قلم نخواهید انداخت. Quote برای مطالعه بهتر، امکان تغییر قلم و اندازه نوشته ها را نیز به شما داده. حتی برای آن که در شرایط نوری مختلف چشمتان آسیب کمتری ببیند، می توانید تم کلی اپ را به سیاه یا سفید تغییر دهید.

Quote 2

برای مواقعی که به اینترنت خوب دسترسی ندارید،  Quote بهترین وسیله برای دنبال کردن خبرهاست. برای مصرف کمتر دیتا و بارگذاری سریع متن، می توانید جلوی نمایش تصاویر خبر را در آن بگیرید یا تنظیمات اپ را طوری تعریف کنید که فقط در صورت اتصال به اینترنت وای فای عکس های حجیم را بارگذاری کند.

اما از میان تمام قابلیت هایی که گفتیم، این ژست های حرکتی و جابجایی آسان Quote هستند که آن را به خبرخوانی فوق العاده تبدیل می کنند. برای نشانه گذاری هر خبر به عنوان خوانده شده، یک سوایپ به راست کافیست. اگر به چپ سوایپ کنید هم صفحه خبر بسته می شود. همچنین با یک ضربه روی خبر به حالت تمام صفحه وارد می شوید، و با دو ضربه وارد حالت Readability برای مطالعه بهتر خواهید شد.

کپی کردن متن و اشتراک گذاری اخبار هم با Quote کار آسانی است. فقط کافیست انگشتتان را چند ثانیه روی متن نگه دارید تا گزینه های انجام این کار برایتان نمایان شوند. در مجموع Quote با امکانات خوبی که در اختیار کاربرانش قرار داده یکی از خبرخوان های بسیار کارآمدی است که می توانید در موبایل های اندرویدی تان داشته باشید. این اپلیکیشن رایگان است و می توانید همین حالا با مراجعه گوگل پلی آن را در موبایل یا تبلت خود نصب کنید.

Quote
  • Quote
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: mvilla
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳.۷ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato