مطرح شدن نام «اندروید O» به وسیله موتورولا

مطرح شدن نام «اندروید O» به وسیله موتورولا

شاید حدس زدن این که اسم رمز نسخه بعدی اندروید بعد از "N" می تواند "O" باشد، کار چندان دشواری به حساب نیاید، اما فهمیدن این که گوگل دقیقاً قصد چنین کاری را خواهد داشت یا خیر، می تواند جالب باشد. حالا شرکت موتورولا با انتشار یک پوستر تبلیغاتی برای Moto G4 Plus، از این واقعیت پرده برداشته است.

در شرایطی که هنوز اندروید N به طور رسمی منتشر نشده، کسی چندان به نسخه بعدی این سیستم عامل متن باز فکر نمی کند. اما به نظر می رسد موتورولا از بابت شیوه نامگذاری آن کاملاً مطمئن است و در پوستر تبلیغاتی Moto G4 Plus از این نسخه جدید به عنوان «اندروید O» یاد کرده. علاوه بر آن اطمینان داده که سیستم عامل موبایل هوشمندش به این نسخه ارتقا خواهد یافت.

oreo

ادعای مطرح شده توسط موتورولا تا حدی عجیب به نظر می رسد، چون بعید است حتی خود گوگل نیز در حاضر به طور کامل بداند آپدیت بزرگ بعدی سیستم عامل موبایلش واجد چه ویژگی هایی خواهد بود. از طرف دیگر موتورولا سابقه درخشانی در نادیده گرفتن و عرضه نکردن برخی از نسخه های اندروید برای موبایل هایش دارد.

این روزها حدس زدن نام دسری که اندروید نسخه جدید با آن نامگذاری می شود،‌ به یک تفریح میان علاقمندان دنیای تکنولوژی تبدیل شده است، حالا باید انتظار ردیف شدن نام خوردنی های خوشمزه ای را کشید که با حرف "O" آغاز می شوند.

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato