نصب بزرگ ترین بیلبورد تبلیغاتی برای گلکسی اس 7 اج در مسکو با شمایل خود دستگاه [تماشا کنید]

نصب بزرگ ترین بیلبورد تبلیغاتی برای گلکسی اس 7 اج در مسکو با شمایل خود دستگاه [تماشا کنید]

تلفن های هوشمند خانواده گلکسی علاوه بر اینکه مرتبا امکانات و قابلیت های تازه ای را دریافت می کنند، روز به روز بزرگ و بزرگ تر می شوند و تبلیغاتی هم که برای آنها ساخته می شود نیز به همین ترتیب. غول تکنولوژی کره ای در جدیدترین اقدام خود برای معرفی پرچمدار اخیرش بزرگ ترین بیلبورد دنیا (البته با محوریت فناوری) را تهیه کرده که در واقغ نسخه ای بسیار عظیم از موبایل گلکسی اس ۷ اج به شمار می رود.

این بیلبورد عظیم الجثه در مجاورت یک ساختمان اداری در قلب مسکو (پایتخت روسیه) قد علم کرده و اگر بخواهیم آن را به زبانی ساده توصیف کنیم باید بگوییم مجموعه ای از پنل های LED است که اطلاعاتی در خصوص این موبایل را روی خود نمایش می دهد. جالب است بدانید که این موبایل کلیه قطعات و بخش هایی که روی مدل استاندارد آن خواهید دید از جمله دوربین جلویی و حتی لوگوی سامسونگ را هم روی خود دارد.

ابعاد این تابلوی تبلیغاتی برابر با ۸۰ در ۴۰ متر عنوان شده است و از ساختمان Gidroproekt مسکو که ۲.۲ کیلومتر آنطرف تر قرار دارد به راحتی دیده می شود و به هیچ وجه امکان ندارد که آن را نبینید زیرا دقیقا در جاده ای قرار گرفته که مرکز شهر مسکو و فرودگاه بین المللی Sheremetyevo در این شهر را به هم متصل می کند. سامسونگ ادعا کرده که روزانه ۸۰۰ هزار نفر از این محدوده دیدن می کنند.

"" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true"
mozallowfullscreen="true">

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato