معرفی اپ Simple Transfer؛ راهی ساده برای تبادل فایل با وای فای میان رایانه و آیفون

دردسرهای تبادل فایل از طریق آیتونز و محدودیت های مضحکش را فراموش کنید. امروز قصد معرفی اپلیکیشنی را داریم که تبادل فیلم و عکس میان رایانه و آیفون یا دو دستگاه iOS با هم را از آب خوردن هم آسان تر می کند.

Simple Transfer اپلیکیشنی است که از طریق آن می توانید با سرعتی مثال زدنی، از طریق وای فای به جابجایی کلیه محتوای Camera Roll گجت های iOS میان دستگاه های مختلف بپردازید.

Simple Transfer 1

همانطور که نام اپلیکیشن فریاد می زند، برای کار با آن لازم نیست کار خارق العاده ای انجام بدهید: وای فای را روشن کنید، اپ را باز کرده و حالا آدرس اینترنتی که روی صفحه اصلی اش پدیدار شده را در مرورگر رایانه خود وارد نمایید.

حالا می توانید Camera Roll آیفون را به طور کامل در صفحه رایانه تان ببینید، از آن عکس و ویدئو استخراج کرده یا به آن محتوای جدیدی اضافه کنید. بدیهی است که تبادل عکس و ویدئو از این طریق بسیار سریع تر از روش سنتی و کُند تبادل کابلی انجام می گیرد. ضمن این که در این روش می توانید به یک باره ده ها فایل حجیم را با سرعتی بسیار بالا میان رایانه و آیفون جابجا کنید.

البته Simple Transfer فقط برای تبادل فایل میان رایانه و آیفون نیست، بلکه از آن می توانید برای انتقال سریع فایل میان دو دستگاه iOS هم بهره ببرید. با وجود این مزایا، شاید تنها محدودیت Simple Transfer، محدودیتش در فرمت های پشتیبانی شونده (که فقط عکس و فیلم هستند) باشد که البته این موضوع در اصل به محدودیت سیستم عامل iOS باز می گردد.

با این حال، یک بار که فیلم و عکس هایتان را با Simple Transfer جابجا کنید خواهید دید که چقدر نسبت به تبادل فایل با آیتونز سریع تر و کم دردسرتر عمل می کند. این اپلیکیشن برای استفاده آزمایشی رایگان است، اما در نسخه رایگان نهایتا برای تبادل ۵۰ فایل مجاز بوده و از آن به بعد باید نسخه کامل اپ را خریداری کنید که توصیه می کنیم حتما این کار را انجام دهید.

Simple Transfer
  • Simple Transfer
  • قیمت: رایگان (نسخه کامل ۲.۹۹ دلار)
  • سازنده: Rambax, LLC
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۴.۷ مگابایت
دانلود

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟