فراخوان عمومی گوگل برای انتخاب نام اندروید N؛ نوعی دسر هندی در صدر پیشنهادات

در حالی که تا عرضه نسخه نهایی اندروید N زمان زیادی باقی نمانده، گوگل برای یافتن نام جدیدترین نسخه از سیستم عامل موبایلی خود دست به کار شده است.

شرکت ساکن مانتین برای پیدا کردن بهترین گزینه به کاربران خود روی آورده و از آنها درخواست کرده که پیشنهادات خود برای نام اندروید N را ارائه دهند.

ظاهرا غول جستجو تمایلی به شکستن سنت دیرینه خود و  انتخاب اسامی خوشمزه برای آپدیت های عمده اندروید ندارد و از کیت کت و آبنبات چوبی گرفته تا مارشملو همگی شاهدی بر این مدعی هستند.

اما باز گردیم به سراغ اصل خبر؛ اگر شما هم تمایل به مشارکت دارید می توانید نامی را برای نسخه عمده بعدی از اندروید روی سایت رسمی آن ارائه نمایید. پیشنهادات تا تاریخ 20 خردادماه پذیرفته خواهند شد و تا به اینجای کار ظاهرا هندی ها بیشتر از سایرین تمایل دارند که در این فراخوان مشارکت کنند و نام یکی از شیرینی های بومی خود را برای اندروید N برگزینند.

در واقع شماری از علاقمندان به تکنولوژی از ایالت جنوبی Kerala در هند سعی دارند که نام نوعی دسر محلی به نام Neyyappam (نوعی سرخ کردنی متشکل از برنج و شکر زرد) را برای جدیدترین نسخه از اندروید انتخاب کنند. البته به غیر از این مورد اسامی دیگری نظیر nectarines (به معنای شلیل)، nachos (چیپس ذرت) و navy bean (لوبیای چشم بلبلی سفید) نیز پیشنهاد شده اند که فعلا Neyyappam در صدر قرار دارد.

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟