ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

با مزایای ساندبارهای Curved بیشتر آشنا شوید

شرکت سامسونگ ساندبارهای متنوعی در بازار کشورمان عرضه می کند و بیش از یک سال پیش، در دیجیاتو یکی از نمونه های آن را برایتان بررسی کردیم. حال نماینده این برند کره ای در ایران، ...

شرکت سامسونگ ساندبارهای متنوعی در بازار کشورمان عرضه می کند و بیش از یک سال پیش، در دیجیاتو یکی از نمونه های آن را برایتان بررسی کردیم. حال نماینده این برند کره ای در ایران، بیانیه خبری تازه ای در خصوص ویژگی های ساندبار های Curved برای تلویزیون های منحنی در اختیار دیجیاتو قرار داده و به همین شکل، تصمیم دارد کاربران را با مزایای آنها آشنا کند. در ادامه بیانیه خبری ارسالی از سوی سامسونگ را مطالعه می فرمایید.

امروزه شرط اصلی برای داشتن چیدمانی زیبا در هر خانه‌ای تناسب، هماهنگی و هارمونی وسایل خانه با یکدیگر است. چیدمان مطلوب هر خانه‌، وقتی از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود که بحث طراحی و چیدمان اتاق نشیمن و پذیرایی در میان باشد. اتاق نشیمن و پذیرایی، قلب یک خانه و کانون توجه اهالی و احتمالاً میهمانان آنجاست. جدا از مبلمان، تلویزیون و سیستم صوتی که در اتاق نشیمن قرار می‌گیرد نیز نقش زیادی در زیبایی طراحی این فضا دارد.

از این‌رو بحث طراحی محصولات صوتی و تصویری یکی از مسائلی است که موردتوجه تولیدکنندگان این صنعت قرار گرفته است. برای شرکت سامسونگ نیز از دیرباز طراحی تلویزیون و سیستم‌های صوتی از اولویت ویژه‌ای برخوردار بوده و هست؛ به‌خصوص که جایگاه این وسایل معمولاً در اتاق نشیمن خانه یا پذیرایی است.

pic-1 (1)

تلویزیون‌های منحنی یا اصطلاحاً Curved سامسونگ علاوه بر مزایا و ویژگی‌های فنی همچون افزایش میدان دید، القای حس غوطه‌وری در تصویر دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد طراحی است.

از این ویژگی‌ها تناسب میزان انحنا یا خمیدگی تلویزیون و بزرگی صفحه‌نمایش آن است. به این ترتیب که در تلویزیون‌هایی با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر این شعاع انحنا بیشتر و با کوچک‌تر شدن سایز تلویزیون این انحنا کمتر می‌شود.

اما این پایان داستان نیست و سامسونگ قبل از ساخت تلویزیون‌های Curved به سیستم صوتی کاربران نیز اندیشیده است؛ ساندبارهای Curved محصول بعدی سامسونگ هستند که متناسب و هماهنگ با شعاع انحنا تلویزیون‌های سامسونگ طراحی شده‌اند. سامسونگ در طراحی محصولات صوتی تصویری هارمونی این محصولات را نیز فراموش نکرده و برای همراهی تلویزیون‌های Curved همنشینی درخور و زیبا به ‌نام ساندبار Curved در نظر گرفته است تا ترکیب این دو در پیشانی خانه، علاوه بر ارائه صدا و تصویری باکیفیت، جلوه‌ای خاص نیز به خانه بیفزاید.

طراحی ساندبار به شکل Curved علاوه بر جنبه زیبایی دارای ویژگی مشابهی با تلویزیون‌های Curved است. ویژگی مشترک این دو محصول Curved انتشار تصویر و صدای فراگیر است که باعث می‌شود حس فراگیری تصویر تلویزیون Curved با صدای واقعی و زنده ساندبار Curved در هم آمیخته و تجربه‌ای جذاب و منحصربه‌فرد از تماشای تلویزیون و شنیدن صدا برای بیننده ایجاد شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی