پیام رسان LINE به آمار فوق العاده 500 میلیون دانلود در پلی استور دست یافت

پیام رسان LINE به آمار فوق العاده 500 میلیون دانلود در پلی استور دست یافت

با وجود پیام رسان هایی مثل واتس اپ و فیسبوک مسنجر در پلی استور که جامعه کاربرانشان مرز یک میلیارد نفر را هم گذرانده اند، سخت است که بخواهیم اپلیکیشن های کمتر شناخته شده ای همچون LINE را به اندازه این دو رقیب قدرتمند محبوب و پرطرفدار توصیف کنیم. اما حقیقت حداقل در مورد LINE این گونه نیست، چرا که این پیام رسان ژاپنی به تازگی موفق شده تا به تنهایی در پلی استور از مرز ۵۰۰ میلیون دانلود گذر کند.

این آمار و ارقام نه تنها از رشد و افزایش محبوبیت لاین در کنار رقبای قدرتمندترش حکایت دارد، بلکه نشانگر آن است که روز به روز بر محبوبیت اپلیکیشن های پیام رسانی در میان مردم اضافه می گردد. کاربران با این استقبال روزافزون ثابت کرده اند که استفاده از اپلیکیشن های پیام رسان و قابلیت های شان را به روش های سنتی مثل برقراری تماس های تلفنی و پیامک زدن ترجیح می دهند.

لاین از منظر امکانات اپلیکیشن کاملی است، هم مثل واتس اپ و فیسبوک مسنجر قابلیت تماس تلفنی دارد و هم مثل Hangouts گوگل امکان برقراری تماس های ویدئویی را فراهم می کند. به غیر از این امکانات دیگری همچون بازی ها، استیکرها و اموجی ها را هم می توان از دیگر خصوصیاتی دانست که باعث محبوبیت لاین در میان کاربران در سراسر دنیا شده اند.

البته تنها قابلیتی که نبودش در LINE احساس می شود، وجود چت بات هاست که هم اکنون در تلگرام از محبوبیت بالایی برخوردارند و گوگل هم قرار است به زودی در اپ Allo قابلیت های هوشمند آنان را به کار بگیرد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato