بر اساس شایعات جدید سرفس فون در سه نسخه و با 8 گیگابایت حافظه ی رم عرضه خواهد شد

بر اساس شایعات جدید سرفس فون در سه نسخه و با 8 گیگابایت حافظه ی رم عرضه خواهد شد

تاکنون اخباری در مورد ویژگی های سرفس فون مایکروسافت به گوش ما رسیده که البته سازنده در مورد آنها اظهار نظری نکرده است و اکنون نیز شایعات بیشتری روی وبسایت Weibo در چین منتشر شده که برخی از خصوصیات پیشین را تکرار و اطلاعات جدیدی نیز به دست می دهد. بر اساس این شایعات تلفن هوشمند مایکروسافت در سه ماهه ی نخست ۲۰۱۷ و مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۳۰ عرضه خواهد شد و نکته ی جالب اینکه هفته ی گذشته مایکروسافت این چیپست (که هنوز معرفی نشده است) را به لیست مدل های که توسط ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی می شوند اضافه کرد.

شایعات پیشین همچنین از این موضوع حکایت داشتند که سازنده قصد دارد محصول خود را در سه نسخه به بازار عرضه کند، یکی برای کاربران عمومی، دیگری برای کاربران حرفه ای تلفن هوشمند و در نهایت یک مدل با ویژگی های مناسب برای کسب و کار. حالا بر اساس شایعات جدید می توانیم بگوییم اولین نسخه به ۳ گیگابایت حافظه ی رم در کنار ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی مجهز خواهد بود، این میزان در دومین مدل به ۶ و ۱۲۸ گیگابایت می رسد و برای آخرین مدل نیز ۸ گیگابایت رم در کنار ۵۰۰ گیگابایت حافظه ی داخلی در نظر گرفته شده که رقم بسیار بالایی است و باور کردن این شایعات را اندکی دشوار می کند.

همچنین بر اساس اطلاعات تازه، قیمت تلفن هوشمند مایکروسافت از ۹۰۰ دلار آغاز می شود اما بدون شک این رقم برای مدل های دوم و سوم بالاتر خواهد بود. در نهایت لازم است اشاره کنیم که حتی اگر سرفس فون به بالاترین و جذاب ترین سخت افزار بازار هم مجهز باشد، باز هم تا زمانی که سازنده برای افزایش تعداد و تنوع اپلیکیشن های پلتفرم خود چاره ای اندیشه نکند، این محصول جنجالی هم نخواهد توانست موفقیت چندانی را در بازار تجربه نماید.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato