با پرداخت 27 هزار دلار می توانید یک Galaxy S7 منقش به چهره ی ولادیمیر پوتین داشته باشید

با پرداخت 27 هزار دلار می توانید یک Galaxy S7 منقش به چهره ی ولادیمیر پوتین داشته باشید

مدتی است حتی تلفن های هوشمند میان رده هم با بدنه ی فلزی یا شیشه ای ساخته می شوند و دیگر زمان مشاهده ی موبایل های پلاستیکی و طراحی های نه چندان دلچسب در بازار گذشته است، از جمله Galaxy S7 که دومین پرچمدار مجهز به بدنه ی شیشه ای سامسونگ به حساب می آید و شرکت کره ای پس از مدتها انتقاد کاربران، سرانجام طراحی بدنه ی آن را دگرگون کرد.

حالا دیگر تردیدی در مورد زیبایی پرچمدار کره ای وجود ندارد و لزومی ندارد بدنه ی دستگاه را از دیدگان مخفی نگاه دارید، اما اگر چنین اعتقادی ندارید، یا زیبایی بدنه ی Galaxy S7 هنوز هم برای شما به اندازه ی کافی لوکس به نظر نمی رسد، شما را با نسخه ی شخصی سازی شده از این تلفن هوشمند به دست Caviar آشنا می کنیم که به چهره ی ولادیمیر پوتین منقش شده و با قیمت سرسام آور بیش از ۲۷ هزار دلار به فروش می رسد.

این شرکت که بدنه ی تلفن های هوشمند را شخصی سازی می کند، پیشتر هم محصولات مشابهی را با تصویر چهره ی رییس جمهور روسیه تولید کرده بود که نشان می دهد برای چنین تلفن های هوشمندی خریدار وجود دارد. بدنه ی محصول جدید نیز با ۱۹۰ قطعه یاقوت ساخته شده و تنها سه عدد از آن به تولید رسیده است. البته سازنده خوشبختانه طرفداران محصولات اقتصادی را نیز فراموش نکرده و نسخه های دیگری از این تلفن هوشمند را با استفاده از طلای زرد و طلای سفید ساخته که به ترتیب ۲۶۰۰ و ۲۴۰۰ دلار قیمت دارند.

اگر باز هم قیمت محصول برای شما بالاست، در نهایت می توانید تهیه ی مدل ۲۲۵۰ دلاری را مد نظر داشته باشید که به کشیدن یک نقاشی سنتی روسی موسوم به Khokhloma روی آن بسنده شده است. در پایان از شما دعوت می کنیم تصاویر نسخه های شخصی سازی شده از Galaxy S7 به دست Caviar را مشاهده نمایید.

A-gold-edition-of-the-S7-going-for-2600

Yellow-gold-model

Russian-ornament-version-of-the-S7

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato