ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مایکروسافت اولین آپدیت برای ویندوز هولوگرافیک را عرضه کرد

مدت زمان بسیاری به طول انجامید تا بالاخره بتوانیم اپلیکیشن های ویندوز 10 را روی هولولنز ببینیم و کسانی که به آن دسترسی دارند، توانایی اجرایش را داشته باشند. اوایل امسال بود که بالاخره توسعه ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۴

مدت زمان بسیاری به طول انجامید تا بالاخره بتوانیم اپلیکیشن های ویندوز 10 را روی هولولنز ببینیم و کسانی که به آن دسترسی دارند، توانایی اجرایش را داشته باشند. اوایل امسال بود که بالاخره توسعه دهندگان دست شان به کیت توسعه هولولنز رسید و حالا اولین آپدیت برای آن عرضه شده است.

این آپدیت که برای کیت توسعه ویندوز هولوگرافیک عرضه شده، ویژگی های متعددی را در اختیار کاربران قرار داده است، از جمله قابلیت چند وظیفگی و همچنین قابلیت چرخاندن مدل های سه بعدی. این ها ویژگی هایی هستند که برای موفقیت پلتفرم لازم بوده و مایکروسافت کم کم در حال افزودن شان است.

برخی قابلیت ها بسیار ساده و البته کاربرید هستند، مثل اجرای سه اپلیکیشن همزمان یا افزودن پشتیبانی از ماوس های بلوتوث. اما عمده فعالیتی که این آپدیت دارد، در ارتباط با نحوه تعامل کاربر با اپلیکیشن ها است.

برای مثال قابلیت چرخاندن هولوگرام ها، کنترل به وسیله فرامین صوتی و حتی تغییر اندازه پنجره ها. باقی، ویژگی های ریز و کوچک یا رفع باگ ها هستند که بر اساس بازخورد کاربران اصلاح شده اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی