فروش کنترلر استیم از مرز 500 هزار واحد عبور کرد

کمپانی شهیر والو، که ساخت عناوینی چون Half Life و Portal و نیز استور استیم را برعهده داشته است به تازگی اعلام نموده که فروش کنترلر استیم، به نیم میلیون واحد رسیده است. گرچه فروش 500 هزار واحدی، چندان با فروش دیگر کنترلرهای معمولی قابل قیاس نیست اما نشان می دهد که گیم پد متفاوت استیم، در جلب توجه مخاطبان موفق بوده است.

کمپانی مورد اشاره می گوید که از بازخورد مخاطبان برای بهبود هرچه بیشتر کنترلر خود بهره می گیرد. والو برای اثبات ادعای خود، به آپدیت های بزرگی اشاره کرده که از ماه نوامبر سال گذشته تا به امروز برای کنترلر استیم عرضه شده اند. برای مثال آخرین آپدیت این کنترلر، امکان اعمال تغییراتی در تنظیمات کنترلر را در محیط دسکتاپ فراهم آورد، بازخورد فیزیکی را به آن اضافه کرد و البته در هر لحظه (حتی هنگام بازی) می توان چیدمان دکمه ها را تغییر داد.

والو می گوید که در آینده، بازی های بیشتری از کنترلر استیم پشتیبانی خواهند کرد و از جمله آخرین بازی های سازگار با آن، به DOOM و Dark Souls 3 اشاره کرده است. ضمنا این کمپانی افزوده که در آینده، قابلیت به انجام رسانی اعمال مختلف با نگه داشتن دکمه ها، دو بار فشردن آنها و دیگر کارهایی از این دست میسر خواهد شد.

البته بازی DOOM همین حالا از این قابلیت پشتیبانی می کند و برای مثال با دو بار فشردن دکمه مربوط به لیست سلاح ها، سلاح خاصی انتخاب می شود. حال باید دید که این دست از تغییرات، می توانن گیمرهای بیشتری را به خرید کنترلر استیم مجاب سازند یا خیر.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟