نگاهی نزدیک به دستبند سلامتی Gear Fit 2 از سامسونگ

نگاهی نزدیک به دستبند سلامتی Gear Fit 2 از سامسونگ

با فراگیری عرضه دستبندهای سلامتی و دو چندان شدن محبوبیت این دست از ابزارهای سلامتی، بسیاری از کمپانی های بزرگ مانند سامسونگ و شیائومی به تولید دستبندهای خاص خود روی آوردند. کمپانی کره ای سامسونگ همانطور که از مدت های پیش نوید داده بود، بالاخره امروز از ورژن جدید و البته گران قیمت Gear Fit رونمایی کرد که می تواند به دستیاری کامل برای کنترل وضعیت سلامتی تبدیل شود.

Gear Fit 2 از منظر سخت افزاری، بهبود قابل توجهی نسبت به قبل داشته و حالا به همراه نمایشگری ۱.۵ اینچی و خمیده توسعه یافته است که می توان آن را به نوعی، امضای پرچمداران جدید سامسونگ برشمرد. پشتیبانی از فرمت های مختلف موسیقی و بهره مندی از ۴ گیگابایت حافظه داخلی، سبب می شود تا Gear Fit 2 نه تنها ابزاری برای سلامتی، بلکه یک دستگاه پخش موسیقی ارزشمند هم باشد.

همانند تمام دستبندهای سلامتی، Gear Fit 2 با اپلیکیشنی خاص در موبایل های هوشمند سازگاری می یابد که البته برای استفاده از آن باید حداقل به اندروید ۴.۴ به بالا و حافظه رم ۱.۵ گیگابایتی دسترسی داشته باشید. این دستبند که گواهی IP68 برای مقاومت در برابر آب (طی ۳۰ دقیقه و در عمق ۱.۵ متری) را دریافت نموده، با قیمت ۱۷۹ دلار و در تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۱ خردادماه) در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

Samsung-Gear-Fit-2-AH-74 Samsung-Gear-Fit-2-AH-75 Samsung-Gear-Fit-2-AH-76 Samsung-Gear-Fit-2-AH-2 Samsung-Gear-Fit-2-AH-70 Samsung-Gear-Fit-2-AH-3Samsung-Gear-Fit-2-AH-5Samsung-Gear-Fit-2-AH-5-1Samsung-Gear-Fit-2-AH-8Samsung-Gear-Fit-2-AH-12Samsung-Gear-Fit-2-AH-31Samsung-Gear-Fit-2-AH-32Samsung-Gear-Fit-2-AH-37Samsung-Gear-Fit-2-AH-49Samsung-Gear-Fit-2-AH-50Samsung-Gear-Fit-2-AH-51Samsung-Gear-Fit-2-AH-36Samsung-Gear-Fit-2-AH-82Samsung-Gear-Fit-2-AH-78Samsung-Gear-Fit-2-AH-80Samsung-Gear-Fit-2-AH-79Samsung-Gear-Fit-2-AH-81

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato