اپلیکیشن 1Password for Teams برای اشتراک گذاری امن رمزهای عبور به طور گروهی منتشر شد

کمپانی AgileBits بالاخره پس از مدت ها اپلیکیشن ۱Password for Teams را از فاز بتا خارج و آن را به شکل محصولی کامل برای iOS، مک و اندروید منتشر نموده است. با این اپلیکیشن کاربران می توانند رمزهای عبور، اسناد و داده های دیگر را در محیطی ایمن و رمزنگاری شده با گروهی از افراد منتخب به اشتراک بگذارند.

اولین بتای ۱Password for Teams نخستین بار در نوامبر ۲۰۱۵ در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار گرفت، اما تقریبا هفت ماه طول کشید تا نسخه کامل و بدون باگ آن برای کاربران منتشر گردد. روند کار با اپلیکیشن بدین صورت است که یک نفر به عنوان مدیر گروه می تواند به اشتراک گذاری محتوا میان اعضا نظارت داشته و امنیت تبادل داده را میان آنها کنترل کند.

البته با وجود الگوریتم رمزنگاری قدرتمند اپلیکیشن، تیم ۱Password به کاربران اطمینان خاطر داده که به هیچ وجه لازم نیست برای نفوذ به فضای امن اشتراک گذاری داده ها در این سرویس نگرانی داشته باشند.

مدیر یک تیم به کنسول مدیریت ۱Password for Teams دسترسی دارد؛ جایی که می تواند رمزهای عبور را در گاو صندوق های دیجیتالی نگهداری کرده و به اعضای تیم یا افراد مهمان برای استفاده از آنها دسترسی بدهد. مضاف بر این، مدیر هر تیم یک رمز عبور اصلی هم در اختیار دارد که در حکم شاه کلید بوده و می توان از آن برای بازیابی رمزهای عبور دیگر اعضای تیم استفاده کرد.

همچنین تکنولوژی به کار رفته در ۱Password for Teams به اعضا اجازه می دهد تا بتوانند رمزهای عبور ضعیف یا استفاده شده را یافته و هر چه سریع تر نسبت به تغییر آنها اقدام کنند. تیم ۱Password درست مثل پلن خانوادگی استفاده از اپ، یک سیستم پرداخت حق اشتراک هم برای بهره گیری از سرویس تیمی جدیدش در نظر گرفته که جزئیات آن را می توانید با مراجعه به وبسایت AgileBits مشاهده نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟