معرفی بازی Infinity Loop؛ به سوی بی نهایت

معرفی بازی Infinity Loop؛ به سوی بی نهایت

گاهی اوقات انجام یک کار یا حل مشکلی آسان به نظر می رسد، اما هنگام عمل می بینید که شرایط به آن سادگی ها که فکرش را می کردید نیست. بسیاری از بازی های فکری که تاکنون در دیجیاتو برایتان معرفی کرده ایم چنین شرایطی را داشته اند؛ بازی هایی مثل Two Dots و aa و اکثر بازی های کچ اپ که با ساده ترین ظاهر ممکن، هزاران ساعت گیمرها را با چالش هایی سخت و پیچیده روبرو کرده اند.

Infinity Loop نیز از همین جنس بازی هاست، یک عنوان فکری چالش برانگیز با ظاهری فریبنده که می تواند هفته ها، بلکه ماه ها شما را با معماهای پرتعداد و گمراه کننده اش درگیر خود کند.

screen640x640 (1)

هدف اصلی در Infinity Loop، ساخت حلقه های بی نهایت است. در هر مرحله چند آیتم دایره ای شکل، چند نیم دایره و چند خط وجود دارند که در گوشه های مختلف صفحه پخش شده اند. هر کدام از این آیتم ها را که لمس کنید، 90 درجه به سمت راست چرخش می کند تا بتواند با آیتم کناری اش جفت و جور شود.

در واقع در Infinity Loop شما با یک تتریس مدرن مواجه هستید که این بار هدف از جور کردن آیتم ها با هم ساخت برج و تخریب آنها نیست، بلکه می خواهید از آنها حلقه های بی پایان بسازید.

بازی به همین شیوه شما را به چالش می کشد و هر چه به مراحل بالاتری می روید، هم آیتم های صفحه بیشتر شده و هم حلقه های بی نهایت الگوهای پیچیده تری پیدا می کنند.

البته سازندگان بازی برای آنکه اثبات کنند هدفشان از این چالش سخت اذیت و آزار گیمرها نبوده، برای بازی محدودیت زمانی نگذاشته اند و اتفاقا با پخش یک موزیک ملایم در پس زمینه تلاش کرده اند تا از حضور در محیط بازی و حل معماها احساس آرامش داشته باشید.

screen640x640 (2)

به غیر از مود اصلی بازی با هدف ساخت حلقه های بی نهایت، بازی حالت دیگری به نام Dark Mode هم دارد که هدفی کاملا مخالف را دنبال می کند. در این حالت باید تمام آیتم های صفحه را طوری بچینید که هیچ کدام با دیگری اتصال نداشته باشد، به معنای دقیق تر باید ارتباط میان تک تک آیتم های موجود در صفحه را به طور کامل با یکدیگر قطع کنید که این کار هم می تواند به اندازه مود اصلی چالش برانگیز باشد.

Infinity Loop سر و ته ندارد، تا ابد می توانید به بازی کردنش ادامه داده و با مراحل جدیدتری روبرو شوید. اگر برای یک چالش سخت و بی انتها آماده هستید، Infinity Loop را می توانید به رایگان از اپ استور و گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.

∞ Infinity Loop
  • ∞ Infinity Loop
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ∞ Infinity Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 7.7 / 4.3 مگابایت

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.