با سری جدید منابع تغذیه کمپانی کولرمستر بیشتر آشنا شوید

با سری جدید منابع تغذیه کمپانی کولرمستر بیشتر آشنا شوید

 

کولرمستر یکی از شرکت های تولید کننده سخت افزار در تایوان است که محصولاتی نظیر شاسی کامپیوتر، انواع خنک کننده، منبع تغذیه و اکسسوری های متنوع دیگر را در سبد کالایی خود دارد.

این شرکت به تازگی سری جدیدی از منابع تغذیه خود با نام مستروات را رونمایی کرده که در ادامه توجه شما را به بیانیه خبری رسمی آواژنگ (نماینده این شرکت در ایران) در رابطه با آن جلب می کنیم.

سری جدید منابع تغذیه کمپانی Cooler Master با نام MasterWatt به عنوان پاور های دیجیتال و قدرتمند در دسترس کاربران حرفه ای قرار خواهد گرفت. اولین محصول تولید شده از سری MasterWatt با توان ۱۲۰۰ وات و دو ریل ۱۲ ولت، توان مورد نیاز برای راه اندازی سیستم های حرفه ای با دارا بودن دو، سه یا چهار کارت گرافیک به صورت SLI و Crossfire را ارائه می دهد.

با MastereWatt Maker 1200W در هر ریل ۱۲ ولت به صورت جداگانه شدت جریان ۵۰ آمپر را دریافت می کنید و این میزان برای شاخه های ۳.۳ و ۵ ولت به صورت مجزا ۲۵ آمپر است. حضور فناوری بلوتوث نسخه ۴ و در نظر گرفتن اپلیکیشن اختصاصی به کاربران امکان می دهد تا عملکرد پاور را مورد بررسی و نظارت قرار دهند. نسل دوم طراحی سه بعدی مدار در پاور ۱۲۰۰ وات MasterWatt Maker کولرمستر به کار رفته و در نتیجه از فضای موجود به بهترین شکل ممکن برای کاهش میزان کابل های درون پاور و ارتباط نزدیک تر تجهیزات داخلی به منظور انتقال سریع ولتاژ و جریان و در نتیجه افزایش راندمان استفاده شده است.

2(1)

طراحی جدید مدار سبب کاهش ۶۰ درصدی ابعاد مبدل ها و کاهش ۴ درصدی از دست رفتن راندمان می شود. با به کارگیری تجهیزات با کیفیت بالا و بر اساس نتایج تست های پیش از تولید، کولرمستر مدت زمان گارانتی پاور ۱۲۰۰ وات جدید خود را به مدت ۷ سال تعیین کرده است. پاور جدید کولرمستر به صورت فول ماژولار تولید می شود و جنس قطعات به کار رفته درون کابل ها سبب افزایش ۱.۵ برابر انتقال جریان می شود. طراحی کانکتور به گونه ای صورت گرفته که به ساده ترین حالت و در سریع ترین زمان قادر به نصب و جداسازی کابل های پاور خواهید بود.

3(2)

فن ۱۳۵ میلی متری Silencio FP کولر مستر که در پاور ۱۲۰۰ وات جدید مورد استفاده قرار گرفته، سکوت مطلق را با محدوده نویز ۸ تا ۲۴ دسی بل ارائه می دهد. کانکتور های پاور MasterWatt Maker 1200W شامل دو کانکتور ۴+۴ پین، ۱۰ کانکتور ۲+۶ پین PCI، ۱۶ عدد ساتا و ۱۲ کانکتور ۴ پین Molex می شود که مجموعه قابل توجهی برای نصب انواع تجهیزات مورد نیاز برای کاربران کامپیوتر شخصی حرفه ای فراهم می سازد. تمامی کابل های پاور به صورت Flat هستند تا مدیریت کابل کشی درون کیس به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato