لنوو از تلفن همراه مچی خود پرده برداشت

لنوو از تلفن همراه مچی خود پرده برداشت

کنفرانس بزرگ لنوو حالا در سان فرانسیسکو جریان دارد و مدیران این شرکت روی استیج می روند تا از جدیدترین فناوری های خود پرده بردارند. در اولین اقدام، پیتر هورتنسیوس، مدیر ارشد بخش فناوری شرکت به روی صحنه رفت تا از تلفنی مچی پرده بردارد.

این تلفن هوشمند با صفحه ای تمام لمسی به دور دست پیچیده می شود و همانند فیلم های علمی-تخیلی کارکردی کامل دارد. به نظر می رسد دورانی که تلفن ها به دور دست خواهند پیچید کم کم در حال نزدیک شدن است.

در این حین، مگان مک کارتی از ستاره های یوتوب که یکی از این تلفن ها را به دست داشت از میان جمعیت بلند شد و روی استیج آمد. هورتنسیوس به این مسئله اشاره می کند که ضمن خم شدن نمایشگر، باید توجه داشت که دیگر بخش های تلفن هم باید خمیده شوند.

از بورد اصلی گرفته تا باتری، سنسور و دیگر قطعاتی که در این بین قرار گرفته اند، همگی باید حالتی خمیده داشته باشند. فناوری فوق العاده هیجان انگیزی که فعلا در همین حد اطلاعات از آن داریم و یک محصول کامل نیست. لنوو صرفا یکی از محصولات هیجان انگیز چند سال آینده اش را امروز نشان داد و قرار نیست نه نامی برای آن انتخاب شود، نه اینکه انتظار کارکرد آن را داشته باشیم. برای امروز همین ها کافی است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato