توسعه بازی Spider-Man به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 4 تایید شد [تماشا کنید]

توسعه بازی Spider-Man به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 4 تایید شد [تماشا کنید]

برای مدتی بازی های مرد عنکبوتی روی بورس بوده و در اوج اکران فیلم های سینمایی ابتدایی، به محبوبیت بالایی دست یافتند. در این میان بعضا شاهد بازی های بزرگ، با خلاقیت بالا و گیم پلی مناسب بودیم که توانست انتشار چند عنوان Amazing Spider Man در سال های اخیر را تحت شعاع قرار دهد. اما آخرین بازی  اسپایدر من تقریبا نتوانست به موفقیتی چشمگیر دست یابد و صرفا از آن به عنوان یک بازی همراه فیلم سینمایی یاد می شد.

چند سالی از آخرین باری که مرد عنکبوتی در قالب گیم به خانه های مردم آمده می گذرد، اما به زودی دوباره شاهد پرواز مرد عنکبوتی بر فراز شهر خواهیم بود. این بار شرکت Insomniac Games که دو سال پیش عنوان Sunset Overdrive را انحصارا برای اکس باکس وان ساخت، بار دیگر به آغوش سونی بازگشته و بازی جدیدی با محوریت مرد عنکبوتی را برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد نمود.

در طی کنفرانس اختصاصی سونی در نمایشگاه E3 از این بازی پرده برداری شد تا در آن «کنترل پیتر پارکر با تجربه ای را به دست بگیریم که به استاد مبارزه با خلاف تبدیل شده است». هیچ تاریخ مشخصی برای انتشار اسپایدر من جدید مشخص نشده است، اما تریلر کوتاهی از آن به نمایش در آمد که در ادامه می توانید تماشایش کنید:

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato