همه چیز درباره آیفون 13
پرچمداران سری گلکسی اس 7 تا پایان ماه جاری به فروش 25 میلیون دستگاه دست خواهند یافت

پرچمداران سری گلکسی اس 7 تا پایان ماه جاری به فروش 25 میلیون دستگاه دست خواهند یافت

از همان ابتدا که سامسونگ در اسفند سال گذشته گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را رونمایی کرد، مشخص بود که این دو تلفن هوشمند از پرچمداران پیشین شرکت کره ای موفق تر خواهند بود، موضوعی که می توان رسیدن فروش گلکسی اس ۷ به ۱۰ میلیون دستگاه تاکنون را، مهر تاییدی بر آن به حساب آورد.

علاوه بر این بر اساس دو گزارش جداگانه که از کشور کره رسیده، پیشبینی می شود میزان فروش دو تلفن هوشمند جدید تا پایان این ماه در مجموع به رقم ۲۵ میلیون دستگاه برسد، موفقیتی که تحلیل گران دلایل آن را بازاریابی تهاجمی، عرضه ی پیش از موعد و البته کیفیت بالای محصول می دانند.

هر چند ظاهر این دو تلفن هوشمند نسبت به نسل پیشین تغییر چشمگیری نداشته، اما هر دوی آنها علاوه بر سخت افزار و دوربین بهتر، به ویژگی های جدیدی نیز مجهز شده اند، از جمله مقاومت در برابر آب و پشتیبانی از کارت حافظه که حذف آن در نسل قبل اعتراض کاربران را در پی داشت.

روزنامه ی کره ای Pulse News اما خبر می دهد با وجود اینکه گلکسی اس ۷ اج قیمت بالاتری دارد، اما در عین حال نسبت به نسخه ی معمولی گلکسی اس ۷ فروش بالاتری داشته و سود مناسب تری را نیز برای سازنده عاید خواهد کرد.

البته باید توجه داشت که انتظار می رود در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۶ فروش گلکسی اس ۷ کاهش یابد، اما شرکت کره ای محصولات جدیدی از جمله نسل بعدی فبلت پرچمدار سامسونگ (که Note 6 یا حتی Note 7 نام خواهد داشت) را برای عرضه در دست دارد که انتظار می رود فروش آن تا دو ماه دیگر آغاز شده و بار دیگر آمار فروش این شرکت را در روند صعودی قرار دهند.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato