تلویزیون 4K ندارید؟ قید خرید اکس باکس وان اسکورپیو را بزنید

تلویزیون 4K ندارید؟ قید خرید اکس باکس وان اسکورپیو را بزنید

شاید مدل قوی تر کنسول های نسل هشتم بتوانند دست بازیکن ها را برای خرید پلتفرم های خانگی بازتر بگذارند، اما قدرت بیشتر آن ها خیلی ها را در دوراهی قرار می دهد: «کنسول قوی تر یا قدیمی تر؟» اکنون فیل اسپنسر، ریاست بخش اکس باکس، در جدیدترین اظهار نظر خود توانسته تا کمی بازیکن ها را از این سردرگمی در بیاورد.

خبرنگار وب سایت Eurogamer در قالب مصاحبه ای از او پرسید چرا وقتی می دانیم اکس باکس اسکورپیو سال آینده عرضه می شود، هزینه خود را صرف خرید اکس باکس وان اسلیم کنیم. اسپنسر که همیشه یکی از دلایل اصلی تولید اسکوریپو را باز گذاشتن دست بازیکن ها در خرید کنسول می داند، پاسخ داد اگر تلویزیون ۱۰۸۰ دارید، پس اسکورپیو انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود:

با داشتن یک نمایشگر ۱۰۸۰ باید اکس باکس وان اسلیم را خریداری کنید. چون اسکورپیو یک پلتفرم ۴K هست و اگر به تلویزیونی با این رزولوشون دسترسی ندارید، کنسول کار خاصی برای شما انجام نداده و نمی توانید مزایای موجود در آن را ببینید.

طبیعتا داشتن یک نمایشگر ۴K با کنسولی که بتواند بازی ها را با این کیفیت اجرا کند هم هزینه بر است. بنابراین صحبت های اسپنسر نشان می دهد که بازیکن با نگاه کردن به میزان درآمد خود، خیلی راحت تر می تواند پلتفرم مورد علاقه خود را انتخاب کند. سونی هم در گذشته چنین اظهار نظری پیرامون پلی استیشن نئو، مدل قوی تر پلی استیشن ۴، داشته بود.

شاید جالب باشد بدانید با وجود این که توضیحات جدید فیل اسپنسر پیرامون اسکورپیو بیشتر برای راحتی خیال بازیکن ها هست، اما خیلی ها را یاد صحبت های دان متریک در ارتباط سیاست همیشه آنلاین بودن اکس باکس وان که بعدها تغییر کرد، می اندازد: «اینترنت ندارید؟ اکس باکس ۳۶۰ برای شماست.»

برای اطلاعات بیشتر، اسپنسر دیروز در مصاحبه ای دیگر گفت که اسکورپیو ۴.۵ برابر قوی تر از اکس باکس وان است. البته شاید اکنون از خود بپرسید با وجود اکس باکس وان اسلیم، چه مزایایی برای خرید اکس باکس وان اولیه وجود دارد. مایکروسافت چند روز پیش بار دیگر قیمت اکس باکس وان را کاهش داد و هم اکنون علاقه مندان می توانند آن را با ۲۷۹ دلار خریداری کنند.

قیمت این کنسول چند هفته پیش بود که از ۳۵۰ به ۳۰۰ دلار رسید. اکس باکس وان اسلیم هم ۲۹۹ دلار قیمت دارد. شاید جالب باشد بدانید که پلی استیشن ۴ همچنان ۳۵۰ دلار قیمت دارد. ابتدای نسل را فراموش کردید؟ اکس باکس وان ۱۰۰ دلار گران تر از کنسول سونی بود اما به نظر می رسد که اکنون قضیه متفاوت تر شده است. البته پیشبینی می شود در هفته های آتی، ژاپنی ها هم قیمت پلی استیشن ۴ را کاهش دهند.

اسکورپیو اواخر سال ۲۰۱۷ عرضه می گردد. اکس باکس وان اسلیم هم برای انتشار در اواخر تابستان امسال برنامه ریزی شده است. بد نیست بدانید به واسطه استقبال بی نظیر بازیکن ها، موجودی اکس باکس وان اسلیم چند ساعت پس از قرارگیری در وب سایت آمازون به اتمام رسید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato