احتمال پشتیبانی از دو سیم کارت در آیفون ۷

احتمال پشتیبانی از دو سیم کارت در آیفون ۷

در روزهای هفته گذشته شایعات مختلفی در خصوص آیفون های بعدی اپل منتشر شد اما امروز خبری انتشار یافته که احتمالاً طرفداران این شرکت را به فکر فرو خواهد برد. چند تصویر راه یافته از کشور چین به فضای مجازی، که منتسب به قطعات آیفون ۷ و ۷ پلاس هستند، از سوی یک شرکت تعمیر تلفن هوشمند به نام Rock Fix منتشر شده اند.

این تصاویر در صورت واقعی بودن، می توانند بیانگر چند نکته در خصوص محصولات بعدی اپل باشند. برای مثال، پورت ۳.۵ میلیمتری هدفون همچنان در آیفون های نسل بعد حضور خواهد داشت.

download (5)-w800

اما تصویر دیگر، خبر از یک ویژگی عجیب تر برای موبایل اپل می دهد. این طور که گفته شده، قطعه قابل مشاهده یک درگاه سیم کارت دوگانه برای آیفون هاست. و البته همچنین می توان یک چیپ حافظه با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت را هم در کنار ماژول دوگانه دوربین دید.

دوربین دوگانه و همچنین ظرفیت ۲۵۶ گیگابایتی حافظه، هر دو محتمل هستند ولی تا یک سال پیش کسی تصورش را هم نمی کرد که اپل در فکر تولید موبایلی با پشتیبانی از دو سیم کارت باشد. با این حال، از ابتدای سال جاری تا کنون، تیم کوک، مدیر عامل شرکت مورد بحث سفرهایی به کشور هند و چین داشته و در این کشورها که بازارهای بزرگی برای تلفن هوشمند هستند، موبایل های دو سیم کارت طرفداران بسیار زیادی دارند.

در این بین اپل هم به دنبال راهیست تا دوباره آیفون را مانند گذشته پرفروش کند. با قرار دادن قطعات پازل در کنار هم، می بینیم که ایده ساخت آیفونی با قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت، برای شرکتی که تحت نظر تیم کوک به فعالیت مشغول است، چندان هم دور از ذهن به نظر نمی رسد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato