شایعه ای که یکبار دیگر قوت گرفت؛ نکسوس htc از اسنپدارگون ۸۲۱ بهره خواهد برد

شایعه ای که یکبار دیگر قوت گرفت؛ نکسوس htc از اسنپدارگون ۸۲۱ بهره خواهد برد

طبق جدیدترین شایعات، نکسوس های سال ۲۰۱۶ گوگل توسط شرکت اچ تی سی تولید خواهند شد که پیشتر ساخت تبلت نکسوس ۹ را هم که حالا دیگر تولیدش متوقف شده، بر عهده داشت.

با در نظر داشتن جدیدترین پرچمدار معرفی شده از سوی شرکت تایوانی HTC، تصور می شود این دستگاه ها با اسامی رمز S1 برای «Sailfish» و M1 برای «Marlin» در دست ساخت باشند.

برخی منابع پیش بینی کرده اند که Sailfish مدل اندک تغییر یافته ای از HTC 10 است و Marlin هم که اندکی با آن فرق دارد چیپست اسنپدراگون ۸۲۱ را در خود جای داده.

این چیپست هم احتمالا نسخه جایگزین برای سیستم روی چیپ اسنپدراگون ۸۲۰ است که طبق برخی گفته ها و شنیده ها، تفاوت اندکی با آن دارد.

در حال حاضر البته هیچگونه اطلاعات یا جزئیات بیشتری در مورد اسنپدراگون ۸۲۱ در دسترس نیست و صرفا می توان حدس زد که کوآلکام چه امکاناتی را برای آن در نظر گرفته. برخی معتقدند که اگر اساسا چنین چیپستی وجود داشته باشد، شرکت سازنده، آن را همزمان با اسنپدراگون ۸۲۳ معرفی خواهد کرد و طبق برخی شایعات دیگر، اسنپدراگون ۸۲۱ توان پردازشی گلکسی اس ۷ و نوت ۷ اج را نیز تامین می نماید.

در پایان لازم است اشاره کنیم، این شایعه که قرار است اچ تی سی نسل تازه موبایل های نکسوس را تولید کند اندکی عجیب و مشکوک به نظر می آید. دو هفته قبل، Charlenne Munilall مدیرکل هوآوی در مصاحبه ای مدعی شد که شرکت متبوعش یک بار دیگر قرار است برای گوگل اسمارت فون تولید نماید.

البته شاید این گفته وی صحبت نداشته باشد، اما با در نظر داشتن اینکه موایل نکسوس ۶P هوآوی بیشترین بازخورد مثبت را از سوی کاربران دریافت کرده، بعید نیست که این غول فناوری چینی، بار دیگر به عنوان طرف دوم پای میز قرارداد با گوگل بنشیند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato