اپل احتمالاً امسال از نام «آیفون ۷» استفاده نمی کند

اپل احتمالاً امسال از نام «آیفون ۷» استفاده نمی کند

وب سایت «VentureBeat» امروز با انتشار گزارش عجیبی خبر می دهد آیفون هایی که در پاییز امسال از سوی اپل رونمایی خواهند شد، بر خلاف تصور عموم، آیفون ۷ و ۷ پلاس نام گذاری نخواهند شد. این وب سایت با اتکا بر گزارش وال استریت ژورنال چنین استنباطی دارد و خبر می دهد که در نام این موبایل ها،‌ باز هم از عدد ۶ استفاده می شود.

منبع مورد اشاره سپس می نویسد که احتمالاً اپل نام آیفون ۷ و ۷ پلاس را برای سال ۲۰۱۷ نگه خواهد داشت؛ زمانی که گفته می شود به مناسبت ۱۰ سالگی این اسمارت فون، اهالی کوپرتینو تصمیم دارند تکنولوژی های ویژه ای را به آن بیافزایند.

در حال حاضر تمام منابع اعتقاد دارند که موبایل های بعدی اپل در سال جاری، وجه تمایز خاصی با خانواده آیفون ۶s نخواهند داشت. همانگونه که امروز صبح برایتان نوشتیم، وال استریت ژونال نیز این موضوع را تایید کرده و خبر می دهد که تفاوت اساسی آیفون بعدی با نسل کنونی، حذف درگاه هدفون و باریک تر شدن آن است.

VentureBeat نیز در این بین اعتقاد دارد که اپل امسال تصمیم دارد ادامه ای بر آیفون ۶ و ۶s را رونمایی کند و در سال ۲۰۱۷ باید منتظر موبایل هایی با نام آیفون ۷ و ۷Plus باشیم. با توجه به نام گذاری عجیب «آیفون SE»، این احتمال نیز چندان دور از ذهن نیست و در صورت به حقیقت پیوستن آن، باید دید که اهالی کوپرتینو از چه کاراکتری در کنار عدد ۶ استفاده خواهند کرد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato