قابلیت لایک کردن ویدیوهای 360 درجه فیسبوک در محیط واقعیت مجازی فراهم شد

قابلیت لایک کردن ویدیوهای 360 درجه فیسبوک در محیط واقعیت مجازی فراهم شد

شرکت آکیلس، کمپانی تحت تملک فیسبوک، امروز از قابلیت واکنش نشان دادن نسبت به ویدیوهای ۳۶۰ درجه در هدست Gear VR خبر داد. حالا، زمانی که مشغول تماشای ویدیوهای ۳۶۰ درجه فیسبوک از طریق هدست سامسونگ هستید، می توانید از میان واکنش های استاندارد این شبکه اجتماعی یکی را انتخاب کنید که شامل لایک کردن یا ۵ اموجی با حالات چهره مختلف است.

حین تماشای ویدیو، مسلما واکنش دیگران را هم می توانید تماشا کنید که در حالتی غوطه ور در اطراف قرار گرفته اند. در ماه مارس بود که دارندگان Gear VR برای اولین بار قادر شدند تا از طریق هدست وارد اکانت های فیسبوک خودشان بشوند و حالا با سرعتی قابل قبول، شبکه اجتماعی نام برده در حال تبدیل شدن به مدرن ترین پلتفرم ممکن است.

طی چند هفته پیش رو نیز قابلیتی مشابه برای واکنش نشان دادن به تصاویر ۳۶۰ درجه هم اضافه خواهد شد تا کاربران بتوانند تجربه ای کامل تر دریافت کنند.

واکنش نشان دادن به ویدیوها تنها شروع کار است و فیسبوک مسیری طولانی در پیش دارد تا به طور کامل در محیط واقعیت مجازی قابل مشاهده و تعامل باشد. این کمپانی به همراه آکیلس سعی دارند کم کم، ویژگی های پرطرفدار را به پلتفرم هایی نظیر Gear VR آورند و مردم را به استفاده از واقعیت مجازی ترغیب کنند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato