معرفی BSPlayer؛ ویدئو پلیری قدرتمند برای موبایل و تبلت های اندرویدی

معرفی BSPlayer؛ ویدئو پلیری قدرتمند برای موبایل و تبلت های اندرویدی

وقتی از تماشای فیلم و سریال در گجت های اندرویدی صحبت می کنیم، انتخاب کاربران ایرانی از تعداد انگشت های دست هم فراتر نمی رود. کمتر مدیاپلیری در اندروید پیدا می کنید که هم پشتیبانی خوبی از فرمت های رایج ویدئویی داشته و هم زیرنویس های فارسی را به طور تمام و کمال به نمایش مخاطب بگذارد.

BSPlayer که امروز به شما معرفی می کنیم از معدود ویدئوپلیرهایی است که خصوصیات بالا را در خود گنجانده، و با ارائه مجموعه بسیار مفیدی از قابلیت ها یکی از بهترین ابزار تماشای فیلم و سریال در موبایل و تبلت های اندرویدی به شمار می رود.

1

BSPlayer از بسیاری جهات به MX Player مشابهت دارد و تقریبا تمام امکاناتی که در اپلیکیشن رقیب می بینید، در آن هم شاهد هستید. پشتیبانی از ژست های حرکتی برای کنترل حجم صدا و روشنایی، قفل صفحه، انواع حالت پلی بک، امکان ساخت پلی لیست از ویدئوها، پشتیبانی از کابل OTG و پخش زنده صوت و تصویر از طریق شبکه های وای فای از جمله این امکانات هستند.

اما در عین شباهت های میان این دو اپلیکیشن، BSPlayer گاهی در زمینه اجرای زیرنویس های فارسی عملکرد بهتری از رقیب قدرتمند خود نشان می دهد. بسیاری از کاربران ایرانی گزارش داده اند که BSPlayer توانسته زیرنویس هایی را به نمایش بگذارد که MX Player از اجرای آنها ناتوان بوده.

2

البته با وجود تفاوت های ظاهری و فنی، هر دو اپلیکیشن در عمل فوق العاده ظاهر می شوند و هر یک طرفداران خاص خود را دارند.  بنابراین برای لذت بردن از تماشای ویدئوها بهترین کار این است که هم BSPlayer و هم MX Player را در موبایل اندرویدی تان نصب کنید، تا در صورت عدم پشتیبانی یکی از یک فایل زیرنویس، بتوانید دیگری را برای اجرای آن به خدمت بگیرید.

BSPlayer در دو نسخه رایگان و پولی برای گجت های اندرویدی منتشر شده که در نسخه رایگان گه گداری شاهد تبلیغات هم هستید. برای از میان رفتن تبلیغات می توانید نسخه کامل اپلیکیشن را خریداری کنید تا دیگر شاهد تبلیغات آزاردهنده در گوشه و کنار رابط کاربری آن نباشید.

لینک های دانلود زیر نسخه های مخصوص پردازنده های ARMv7 را شامل می شوند. در صورتی که پردازنده دستگاه شما چیزی به غیر از آن باشد باید پکیج مخصوص به آن را از وبسایت BSPlayer دانلود کنید. البته خود اپلیکیشن هم این موضوع را از طریق یک نوتیفیکیشن به اطلاع تان می رساند.

BSPlayer Free
  • BSPlayer Free
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: BSPlayer media
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۰.۵ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato