گوگل ساخت اپلیکیشن برای اندروید را به مبتدیان می آموزد

گوگل ساخت اپلیکیشن برای اندروید را به مبتدیان می آموزد

یاد گرفتن برنامه نویسی اندروید و ساختن یک اپلیکیشن موبایل کار ساده ای نیست، خصوصا اگر اولین باری باشد که می خواهید برنامه نویسی کنید. احتمالا به سراغ یک آموزش مقدماتی می روید یا در کلاس های نزدیک محل سکونت تان ثبت نام می کنید.

اما گوگل راهکار بهتری برای ارائه دارد. طی همکاری با Udacity، گوگل حالا پایه های برنامه نویسی برای اندروید را به تمامی علاقه مندان می آموزد، حتی اگر پیش از این یک خط هم کد ننوشته باشید.

متخصصین گوگل طی یک هفته که ورژن رایگان در اختیار شما قرار گرفته، اصول ابتدایی را به شما می آموزند و پس از آن اگر می خواهید بیشتر بدانید، باید بهای کلاس ها را هم بپردازید. طی این یک هفته، به اندازه کافی مطلب برای آموختن وجود دارد که بتوانید یک اپلیکیشن معمولی بسازید اما برای حرفه ای شدن، نیازمند به فعالیت های شخصی بیشتر خواهید بود.

گوگل با این حال توصیه کرده که اگر می خواهید اپلیکیشن نویسی را جدی بگیرید، حتما به کورس های بعدی نیز توجه کرده و آن ها را هم بگذرانید. اگر جزو ۵۰ نفر اولی باشید که این کورس رایگان ابتدایی را تمام می کنند، گوگل باقی آموزش ها را هم به رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato