سامسونگ مدل ارتقا یافته ای از تلفن هوشمند Galaxy On5 را روانه بازار می کند

سامسونگ مدل ارتقا یافته ای از تلفن هوشمند  Galaxy On5 را روانه بازار می کند

اگر به خاطر داشته باشید، چند روز پیش از رویت مدل جدیدی از موبایل اقتصادی گلکسی On7 سامسونگ در وبسایت GFXBench به شما خبر دادیم. حال به نظر می رسد که دستگاه خواهر این تلفن هوشمند موسوم به گلکسی On5 نیز به زودی در قالب مدلی جدید و ارتقا یافته وارد بازار خواهد شد.

مطابق گزارش منتشر شده در وبسایت هندی Zauba، مدل ۲۰۱۶ تلفن هوشمند گلکسی On5 به تازگی برای انجام تحقیقات و آزمایش وارد خاک هندوستان شده است. سامسونگ نسخه ارتقا یافته موبایل اقتصادی خود را SM-G5700 نامگذاری کرده و این در حالیست که مدل قدیمی تر که سال گذشته وارد بازار شد، SM-G5500 نام داشت.

بنابر گزارش اخیر سه نمونه آزمایشی گلکسی On5 مدل ۲۰۱۶ با نمایشگر پنج اینچی و ارزشی معادل هر کدام ۱۰.۳۱۰ روپیه (معادل ۱۵۱ دلار و ۳۸ سنت آمریکایی)، چهار روز پیش از کره جنوبی وارد گمرک فرودگاه شهر دهلی در هندوستان شده اند. اما فردای آن روز ۱۱ نمونه دیگر نیز برای اهداف تحقیق و توسعه به سه دستگاه قبلی اضافه گشته و نکته جالب اینجاست که سری دوم ارزش بالاتری داشته و هر کدام ارزشی معادل ۲۵۳ دلار آمریکا داشته اند.

سامسونگ هنوز به طور رسمی جزئیاتی در مورد قیمت، زمان عرضه و خصوصیات سخت افزاری Galaxy On5 2016 در اختیار رسانه ها قرار نداده. از این رو برای دستیابی به این اطلاعات باید اندکی منتظر بمانیم.

budgie

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato