پتنت جدید سامسونگ به استفاده از دکمه Home دایره ای شکل اشاره دارد

پتنت جدید سامسونگ به استفاده از دکمه Home دایره ای شکل اشاره دارد

با توجه به پتنت اخیر سامسونگ، کره ای ها ظاهراً در حال حاضر مشغول به بررسی گزینه های مختلف خود برای تغییر محل قرارگیری اسکنر اثر انگشت و اندازه های مختلف احتمالی آن هستند. اگرچه در حال حاضر اسکنر اثر انگشت در دکمه Home و زیر نمایشگر تعبیه شده اما پتنت سامسونگ از تمایل این کمپانی به تغییر محل اسکنر مورد اشاره و اندازه و شکل آن حکایت دارد.

پیش از هر چیز، پتنت کره ای ها دکمه Home دایره شکلی را به نمایش می گذارد که با طراحی بیضی شکل فعلی متفاوت است. در پتنتی دیگر نیز به امکان قرارگیری حسگر اثر انگشت در بخش بالایی و پشت دستگاه اشاره شده که به کاربر اجازه می دهد قفل دیوایس را با انگشت اشاره خود باز نماید.

هنوز نمی توان گفت که این پتنت جدید به صورت قطع در دستگاه های جدید گلکسی مورد استفاده قرار خواهد گرفت یا خیر اما در هر صورت هنوز زمان زیادی تا تکامل تکنولوژی استفاده از حسگر اثر انگشت درون نمایشگر زمان زیادی باقی مانده و سامسونگ خود را با چنین تکنولوژی دور از ذهنی در بازه زمانی فعلی مشغول نخواهد کرد.

ناگفته نماند که بعد از انتشار شایعه تصمیم اپل بر عرضه یک آیفون تمام شیشه ای در سال آینده، سامسونگ هم احتمالاً تصمیم دارد تا راه های جدیدی برای اعمال تغییرات هرچه بیشتر در دستگاه هایش و بهبود ظاهری آنها بیابد و محصولات جدیدش را با شکل و شمایلی نو به دست مشتریان برساند.

Samsung-finger-scanner-patents Samsung-finger-scanner-patents1

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato