اپلیکیشن رسمی استیم برای پلتفرم ویندوزفون منتشر شد

اپلیکیشن رسمی استیم برای پلتفرم ویندوزفون منتشر شد

اپلیکیشن رسمی استیم برای پلتفرم ویندوزفون منتشر شد

احتمالا خود Valve هیچ گاه تصور نمی کرد که روزی از استیم به عنوان منجی پی سی گیمینگ یاد برده شود. هنوز فراموش نکرده ایم دوره ای را که شرکت های بازی سازی به واسطه دزدی های نرم افزاری روی رایانه های شخصی، تصمیم گرفتند تا کم کم از این پلتفرم روی برگردانده و بیشتر به کنسول ها اهمیت دهند.

اینجا بود که والو با رشد استیم و قابلیت های زیادی که این سرویس به مخاطبان خود ارائه می داد، توانست تا آمار نسخه های غیر مجاز بازی ها روی پی سی را به حداقل رسانده و دوباره سازندگان را با این پلتفرم آشتی دهد. همان طور که می دانید، سال ۲۰۱۲ این کمپانی اپلیکیشنی را برای تلفن های هوشمند به انتشار رساند که با آن بازیکن ها می توانستند اکانت استیم خود را کنترل کنند.

از خرید و فروش آیتم ها و دانلود از راه دور بگیرید تا نصب بازی ها روی پی سی از امکاناتی هستند که این اپلیکیشن دارد. اکنون پس از چهار سال، بالاخره والو تصمیم گرفت تا ورژن موبایل استیم را برای ویندوز فونی ها هم منتشر کند. البته نکته جالب اینجاست این اپلیکیشن برپایه ویندوز ۸.۱ موبایل ساخته شده است.

هنوز مشخص نیست ورژن ویندوز ۱۰ موبایل استیم در چه تاریخی انتشار می یابد. البته چون هم اکنون تخفیف های تابستانی وسوسه انگیز این فروشگاه به راه افتاده، انتظار می رود تا والو به زودی اپلیکیشن سرویس خود را در دسترس دارندگان ویندوز ۱۰ موبایل قرار دهد.

Steam
  • Steam
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Valve Corporation
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۳ مگابایت
دانلود

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل