اولین تصاویر از لانچر HTC Sense برای سایر موبایل های اندرویدی

اولین تصاویر از لانچر HTC Sense برای سایر موبایل های اندرویدی

تلفن های هوشمند HTC همواره به داشتن رابط کاربری روان و سرراست مشهور بوده اند. به خصوص که کمپانی HTC در یکی دو سال اخیر سعی کرده تا حد زیادی سرعت و امکانات لانچر اختصاصی خود موسوم به Sense را بهبود ببخشد. در سالیان اخیر فروش پایین تلفن های هوشمند این موبایل ساز تایوانی سبب شده اکثر کاربران اکوسیستم اندروید تجربه کار با این رابط کاربری را نداشته باشند، بنابراین HTC تصمیم گرفته لانچر اختصاصی خود را برای سایر موبایل های اندرویدی منتشر کند.

هفته قبل بود که خبر رسید برخی از اعضای برنامه بتای HTC برای تست یک ابزار جدید دعوت شده اند. مشخص شد ابزار مذکور نسخه بتای Sense Home 8 است که فرد تست کننده می بایست مالک یک موبایل غیر از برند HTC و مجهز به اندروید ۴.۴ و بالاتر باشد.

امروز اولین اسکرین شات ها از این لانچر منتشر شده، گرچه اطلاعات خاصی از محتوای آن بروز نمی دهند. جای تعجب نیست که ظاهر این رابط کاربری مشابه آن چیزی باشد که در موبایل تازه معرفی شده HTC 10 دیدیم. ضمن این که شکی وجود ندارد در این لانچر شاهد حضور اپلیکیشن اختصاصی BlinkFeed کمپانی تایوانی خواهیم بود.

یکی دیگر از ویژگی هایی که انتظار داریم در اپلیکیشن Sense Home 8 در دسترس باشد، قابلیت های شخصی سازی زیاد آن است؛ از جمله امکان قرار دادن آیکون ها در هر نقطه از صفحه خانگی اندروید به دلخواه خود.

گذشته از همه این ها خوشحال می شویم اگر ببینیم لانچر اختصاصی HTC همان روانی و سرعت در کاری را که در موبایل های تولیدی این شرکت می بینیم، به موبایل اندرویدی ما هم بیاورد.

Leaked-HTC-Sense-Home-8-screencaps.jpg

Leaked-HTC-Sense-Home-8-screencaps.jpg-2

Leaked-HTC-Sense-Home-8-screencaps.jpg-3

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato