سامسونگ موبایلی میان رده با نمایشگر 7 اینچی عرضه خواهد کرد [شایعه]

سامسونگ موبایلی میان رده با نمایشگر 7 اینچی عرضه خواهد کرد [شایعه]

بنابر گفته یکی از افشاکنندگان مطرح صنعت موبایل های هوشمند، یعنی Evan Blass، سامسونگ برنامه دارد موبایلی میان رده با نمایشگر ۷ اینچی به بازار عرضه کند که «Galaxy J Max» نامیده خواهد شد. اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، اسمارت فون مورد بحث اندکی از یک تبلت کوچک تر خواهد بود و ضمن پشتیبانی از دو سیم کارت، قابلیت های GSM ،HSDPA و اتصال مخابراتی LTE را در خود جای خواهد داد.

اعضای خانواده گلکسی جی، که سری موبایل های میان رده سامسونگ به حساب می آیند، معمولاً با نامی شماره دار همچون گلکسی جی ۱، گلکسی جی ۲، گلکسی جی ۵ و گلکسی جی ۷ به بازار عرضه می شوند. گلکسی جی ۷ که آخرین عضو این سری است، بزرگترین آنها بوده و به نمایشگری ۵.۵ اینچی مجهز گشته. بنابراین با وجود سابقه خوب Evan Blass، عرضه گلکسی جی مکس با نمایشگر ۷ اینچی اندکی دور از ذهن به نظر می رسد.

Evan Blass علاوه بر این اطلاعات، تصویری از پنل پشتی گلکسی جی مکس نیز منتشر نموده. با مشاهده این تصویر که گفته می شود رندری از اسمارت فون مورد اشاره است، متوجه خواهیم شد که خبری از Smart Glow Ring نیست؛ حلقه ای متشکل از LED که گفته شده از این پس به دور لنز موبایل های سامسونگ قرار گرفته و وظایفی چون نمایش اعلانات را برعهده دارد. شایعات حاکی از آن است که مدل جدید گلکسی جی ۲، برای اولین بار از Smart Glow Ring بهره خواهد برد اما به نظر می رسد که چنین قابلیتی در گلکسی جی مکس نخواهد بود.

در نهایت باید اشاره نمود در حال حاضر، اطلاعات دیگری درباره گلکسی جی مکس کره ای ها در دست نیست، اما می توان انتظار داشت که در آینده نزدیک، اطلاعات بیشتری درباره مشخصات سخت افزاری، قیمت گذاری و دیگر مسائل مربوط به آن شنیده شود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato