ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

معرفی بازی Stickman Dismounting؛ مرگ های دراماتیک

Break Me Totally؛ به نظر می رسد مرد هزار چهره این روزهای صنعت گیمینگ از نقش های خود خسته شده و به پایان راه رسیده است که از همان ابتدا با چنین جمله ای مواجه ...

Break Me Totally؛ به نظر می رسد مرد هزار چهره این روزهای صنعت گیمینگ از نقش های خود خسته شده و به پایان راه رسیده است که از همان ابتدا با چنین جمله ای مواجه می شوید. Stickman Dismounting را می توان از عجیب ترین بازی های سرگرم کننده اسمارت فون ها قلمداد کرد. در بازی کسی را نجات نمی دهید، با دشمنی هم مبارزه نمی کنید. تنها وظیفه شما پایان دادن به کار استیکمن محبوب با مکانیزم های عجیب و غریب خواهد بود.

شروع Stickman Dismounting واقعا جالب توجه است. از دیدگاه داستانی یا گیم پلی صحبت نمی کنیم، چون بازی فاقد هر گونه داستانی بوده و گیم پلی هم بسیار ساده به نظر می رسد. مقصود ما موسیقی موجود در منو است. بله، همین المان موجب شده تا شوک کوتاهی هنگام اجرا به مخاطب وارد می شود. علت این موضوع به پارادوکس میان این قطعه موزیک و گیم پلی باز می گردد.

Stickman Dismounting

زمانی که وارد منو می شوید یک موسیقی بسیار غم انگیز و آرامش بخش به گوش می رسد. در کنار این موضوع پس زمینه داینامیک این قسمت بازی و خشونت اسلوموشن وارش هم در برانگیختن احساس تعجب بازیکن ها بی تاثیر نیست. تمام این بخش ها را به گونه ای کنار یکدیگر شاهد هستیم که می دانیم تنها چند ثانیه بعد باید سعی کنیم بدترین مرگ ممکن را برای شخصیت اصلی رقم بزنیم.

همان طور که بالاتر گفتیم مکانیزم های گیم پلی بازی بسیار ساده بوده و هیچ گونه پیچیدگی ندارند. تنها راه موفقیت در کسب بیشترین امتیاز خلاقیت شماست. از دید کلی Stickman Dismounting از پانزده مرحله گوناگون تشکیل شده که ابتدا تنها یکی از آن ها در دسترس بوده و برای پیشروی باید امتیاز لازم را کسب کنید. برای آسیب رساندن به استیکمن تنها کافی است روی دکمه استارت کلیک کنید تا او در مسیری به حرکت در بیاید.

اینجا چند المان موجب شده اند تا بازی با وجود مکانیزم های ساده خود رنگ و بوی سرگرم کننده بگیرد. یکی این که می توانید وضعیت استیکمن قبل از افتادن را مشخص کنید. بسته به مکانی که هستید، چگونگی وضعیت شخصیت بیچاره داستان نقش بسیار مهمی در کسب امتیاز ایفا می نماید. دومین المان به حضور وسایل نقلیه گوناگون و قابلیت گذاشتن مانع در مسیر باز می گردد.

mobile-stickman

بازیکن می تواند استیکمن را در ابتدا سوار یکی از این وسیله ها کرده و در مسیر هم مانع های مرگ باری قرار دهد. کافی است این سه المان را کنار هم قرار بدهید تا به گستردگی موجود در مکانیزم های گیم پلی بازی پی ببرید. البته تمام کارهایی که انجام می دهید به همین موارد بالا ختم نمی شوند. تعیین سرعت حرکت استیکمن و قابلیت پرتاب او از دیگر امکاناتی است که Stickman Dismounting در اختیار بازیکن قرار می دهد.

برای جمع بندی باید بگوییم تنها هدف این عنوان بی هدف، سرگرمی مخاطبانش است که به بهترین شکل ممکن هم در این زمینه موفق عمل می کند. اگر دوست دارید میزان خلاقیت خود را به چالش کشیده و آرامشی از جنس خشونت به خود هدیه دهید، Stickman Dismounting یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار است. جدای از این موضوع هم با عنوانی کاملا سرگرم کننده طرف هستید. توصیه می کنیم تجربه بازی را از دست ندهید.

Stickman Dismounting

Stickman Dismounting

سازنده: ViperGames قیمت: رایگان دسته بندی:
سیستم عامل: اندروید حجم: 23 مگابایت زبان:
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی