انتشار دوباره تصویر منتسب به پشت بدنه آیفون 7؛ طراحی تغییر چندانی نیافته است

انتشار دوباره تصویر منتسب به پشت بدنه آیفون 7؛ طراحی تغییر چندانی نیافته است

افزایش یکباره شایعات و خبرها در مورد آیفون ۷ را می توان شاهدی بر نزدیک شدن به زمان رونمایی از نسل آتی این تلفن هوشمند دانست. امروز صبح نیز عکسی از وبلاگ های چینی به بیرون درز کرد که ادعا می شود به پشت بدنه این موبایل تعلق داشته باشد.

در این تصویر، پیکره بندی بزرگ تر دوربین اصلی دستگاه که در رندرها و عکس های منتشر شده قبلی دیده بودیم به خوبی قابل رویت است و این بار ظاهرا دوربین اصلی دستگاه شکل واضح تری پیدا کرده است.

همانطور که مشاهده می کنید، نوارهای خطی مربوط به آنتن که روی مدل های آیفون ۶ و آیفون ۶ اس دیده بودیم هم دیگر پشت بدنه دستگاه قابل رویت نیستند و در عوض به بخش های جانبی بدنه انتقال یافته اند.

گفتنی است در شایعه ای مرتبط به این موضوع، مشخص گردیده اپل احتمالا آیفون ۷ را با بدنه ای ضد آب عرضه خواهد کرد که اگر اینطور باشد، خطوط مربوط به آنتن نیز احتمالا به همین دلیل به قسمت های کناری آن منتقل شده اند. اما باز هم باید تاکید کنیم که صرفا با استناد به یک عکس نمی توان اینطور قضاوت نمود.

شاید بتوان این خبر را باور کرد که اپل پس از معرفی آیفون ۷، هشتاد میلیون دستگاه از آن را به فروش خواهد رساند، اما به احتمال زیاد اضافه شدن ویژگی بدنه ضد آب به آن به سال آینده موکول خواهد گردید.

iphone-7-back

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato