نتیجه نظرسنجی جدید حکایت از علاقمندی کاربران به اپل واچ دارد

نتیجه نظرسنجی جدید حکایت از علاقمندی کاربران به اپل واچ دارد

موسسه «J.D. Power»، در امر تحقیقات و بازاریابی فعال بوده و سال هاست که در مورد وسایل و لوازم مختلف، گزارش هایی از میزان رضایت کاربرانِ آنها تهیه می کند. این شرکت به تازگی استفاده کنندگان از ساعت های هوشمند را هدف قرار داده و در گزارش جدیدش تحت عنوان «میزان رضایت از ساعت های هوشمند - ۲۰۱۶»، اپل مقام نخست را کسب کرده و سامسونگ دوم شده.

این نظر سنجی با مشارکت ۲۶۹۶ کاربر ساعت هوشمند انجام شده که در سال گذشته میلادی دست به خرید چنین محصولی زده اند. نظرسنجی ۱۱ مورد را مد نظر داشته که در میان آنها می توان راحتی بر دست داشتن، زیبایی و راحتی استفاده را مشاهده کرد. کاربران قادر بوده اند در موارد مختلف به ساعت هوشمند خود امتیاز بدهند که جمع این امتیازها به ۱۰۰۰ می رسید.

اپل واچ به طور میانگین امتیاز ۸۵۲ را کسب کرده است در حالی که سامسونگ تنها با ۱۰ امتیاز کمتر، دوم شده است. بیشترین مشکلی که در مورد ساعت های هوشمند مطرح شده، ارتباط مستقیم با عمر باتری آنها داشته اما در سایر دسته بندی ها، کاربران از ساعت های توسعه یافته توسط اپل و سامسونگ رضایت داشته اند.

مشخصاً فروش اپل واچ آنطور که اپل مایل بوده، پیش نرفته ولی اینطور که موسسه تحقیقاتی یاد شده خبر می دهد، بیشتر افرادی که آن را خریداری کرده اند رضایت مندی شان را اعلام نموده اند. در سال ۲۰۱۵ نیز یک نظرسنجی دیگر انجام شد که حکایت از رضایت ۹۷ درصدی کاربران اپل واچ از ساعت هوشمند خود داشت. 

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato