علی رغم باریک تر شدن، آیفون 7 احتمالا باتری بزرگ تری نسبت به نسل قبل خود خواهد داشت

علی رغم باریک تر شدن، آیفون 7 احتمالا باتری بزرگ تری نسبت به نسل قبل خود خواهد داشت

این احتمال می رود که آیفون ۷، نسبت به سری آیفون ۶ اس حدودا ۱ میلی متر باریک تر باشد، اما با این حال هیچ محدودیتی جلودار قرار دادن باتری بزرگ تر در دستگاه نیست.

بر اساس ادعای حساب کاربری @OnLeaks که معمولا اطلاعات درستی از منابع قابل اعتماد منتشر می کند، آیفون ۷ احتمالا باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر ساعتی خواهد داشت، اما این ماجرا صد در صد تایید نشده است.

البته، ما در مورد آیفون ۷ ورژن ۴.۷ اینچی صحبت می کنیم، نه دیوایسی که احتمالا آیفون ۷ پلاس نام خواهد داشت و ۵.۵ اینچ ابعاد دارد. دستگاه دوم حداقل یک باتری ۲۷۰۰ میلی آمپری در خود جای می دهد.

از آنجایی که آیفون ۶ اس باتری ۱۷۱۵ میلی آمپری داشته، اگر رقم اعلام شده صحیح باشد، آیفون ۷ بنابراین ۱۴.۲ درصد منبع انرژی بیشتری نسبت به نسل پیش خود دارد.

اوایل امسال، شنیدیم که اپل احتمالا در نسل بعدی تلفن های همراه خود از باتری بزرگ تری استفاده می کند، آن هم به لطف طراحی دوباره چیپ های A10 که فضای بیشتری را برای باتری باز می کند.

لازم به ذکر است که باتری بزرگ تر لزوما به معنی افزایش مدت زمان استفاده نیست اما اپل قطعا فکری به حال این ۱۴ درصد اضافه کرده است.

شایعات به عدم استفاده اپل از نام آیفون ۷ در تلفن های امسال خود اشاره دارند. گفته می شود که اهالی کوپرتینو عدد ۷ را برای سال ۲۰۱۷ و زمانی که اپل از تغییرات عمده برای دهمین سالگرد عرضه موبایل هایش به بازار پرده بر می دارد، نگاه داشته اند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato