تاکنون 50 میلیون نفر Fallout Shelter را دانلود کرده اند؛ آپدیت جدید بازی برای پی سی و اندروید منتشر شد

تاکنون 50 میلیون نفر Fallout Shelter را دانلود کرده اند؛ آپدیت جدید بازی برای پی سی و اندروید منتشر شد

شاید این روزها تمامی نگاه ها به سمت پوکمون گو معطوف شده باشد، ولی خیلی ها هنوز فراموش نکرده اند سال گذشته کمپانی معروف بتسدا توانسته بود مشابه همین اتفاق را با فال اوت شلتر رقم بزند؛ عنوانی که به واسطه روند یکنواخت خود خیلی نتوانست موفقیت هایش را ادامه دهد.

اگر از بازیکن هایی هستید که به خاطر همین مورد از بازی دست کشیده اید، آپدیت ۱.۶ این عنوان که هم اکنون برای اندروید و رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفته می تواند دوباره شما را با بازی آشتی دهد. این آپدیت که با شعار «بزرگترین بروزرسانی فال اوت شلتر» شناخته می شود، المان های زیادی را به بازی اضافه کرده است.

یکی از این تغییرات جدید به سیستم ماموریت ها اختصاص دارد. این بار می توانید پناهندگان را به بیرون از پناهگاه فرستاده و دست به اکتشاف مکان های جدید بزنید. البته همه چیز به این سادگی که فکر می کنید نخواهد بود. در راه ماجراجویی به بیرون از پناهگاه، دشمنانی و باس هایی قرار دارند که برای پیروزی راهی جز مبارزه با آن ها ندارید.

اینجا دومین المان بزرگ این آپدیت که سیستم مبارزات جدید است، خودنمایی می کند. به واسطه این سیستم بازیکن می تواند با دست بازتر مبارزات را کنترل نماید. مینی گیم و شخصیت های گوناگون هم از دیگر المان هایی هستند که می توانیم برای این آپدیت برشماریم.

همچنین بتسدا به مناسب انتشار بزرگترین بروزرسانی بازی، اعلام کرد تعداد کسانی که فال اوت شلتر را دانلود کرده اند به پنجاه میلیون نفر رسید. این عنوان چند روز پیش برای پی سی منتشر شد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato