قابلیت نوشتن زیر آب به گلکسی نوت 7 سامسونگ اضافه می شود [شایعه]

قابلیت نوشتن زیر آب به گلکسی نوت 7 سامسونگ اضافه می شود [شایعه]

قابلیت نوشتن زیر آب به گلکسی نوت 7 سامسونگ اضافه می شود [شایعه]

با نزدیک شدن به زمان معرفی گلکسی نوت ۷ از سوی سامسونگ، تقریباً همه چیز را در مورد این اسمارت فون می دانیم. در همین راستا یکی از مدیران بلاگ فناوری و فروشگاه محصولات الکترونیک معتبر در ویتنام، امروز تصویر جدیدی از آن منتشر کرده است.

از آنجا که یکی از کارخانه های شرکت مورد بحث در این منطقه واقع شده و چندین مدل فبلت نوت ۷ برای اپراتورهای آمریکایی با برچسب «ساخت ویتنام» در همین کارخانه تولید شده اند، پس می توان به تصویر و خبر منتشر شده تا حد زیادی اطمینان کرد، ضمن اینکه احتمال می رود تصویر فوق متعلق به نسخه نهایی و اصلی اسمارت فون یاد شده باشد.

به هر حال، آنچه در این تصویر می بینیم، با مواردی که پیش تر منتشر شد، مطابقت دارد. تنها قسمت جدید، قلم S Pen است که رنگ و طراحی آن مشابه با بدنه موبایل فوق بوده و به ادعای سامسونگ، قابلیت های جدیدی را به فبلت محبوب کره ای ها اضافه می کند.

به گزارش منابع خبری، Mai Nguyên مالک این تلفن همراه لاکچری می گوید S Pen در زیر آب هم قابل استفاده است. با توجه به اینکه تقریباً مطمئنیم نوت ۷ نیز همانند گلکسی S7 و نسخه Edge آن ضد آب خواهد بود، ادعای فوق چندان عجیب به نظر نمی رسد.

در صورت صحت خبر فوق، و علی رغم این که هیچ شکی در توانایی های مهندسی سامسونگ نداریم، باید دید شرکت پیشروی کره ای چه تدبیری را برای عملکرد S Pen زیر آب اندیشیده، چون با وجود ضد آب بودن خود قلم و دیوایس فوق، محافظت از شکاف عمیق نگهداری قلم این موبایل در مقابل نفوذ آب کار دشواری به نظر می آید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل