تصویر منتسب به پنل پشتی آیفون 7 پلاس در چهار رنگ مختلف به بیرون درز کرد

تصویر منتسب به پنل پشتی آیفون 7 پلاس در چهار رنگ مختلف به بیرون درز کرد

هرچه به شهریور ماه و زمان رونمایی از آیفون ۷ نزدیک تر می شویم، تصاویر و اطلاعات بیشتری در خصوص این اسمارت فون به بیرون درز می کند.

تا به امروز، قاب های مختلف، طرح های شماتیک و حتی تصاویری از پنل های پشتی دستگاه مورد بحث (به صورت خالی و فاقد بخش های اضافه) لو رفته که همگی به یک نکته اشاره دارند: اینکه آیفون ۷ و ۷ پلاس تا حدود زیادی شبیه به آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس خواهند بود و تنها تفاوت در بازطراحی نوار آنتن آنها و همچنین ماژول دوربین دوگانه روی نسخه پلاس است.

اگر خبرها را دنبال کرده باشید حتما تصاویر منتسب به پنل پشتی این تلفن همراه را دیده اید. اگر خاطرتان باشد پیشتر شایعه شده بود که رنگ جدید آبی تیره یا مشکی قرار است جایگزین مدل خاکستری شود.

امروز اما تصویر تازه ای به فضای مجازی راه یافته که نشان می دهد آیفون ۷ پلاس در قالب رنگ های خاکستری، نقره ای، رز گلد و طلایی عرضه خواهد شد و هیچ رنگ جدیدی در این مجموعه وجود نخواهد داشت.

آنطور که از روی تصویر می توان حدس زد، پنل ها پروسه ساخته نهایی شان را به اتمام رسانده اند، زیرا ماژول دوربین کامل به نظر می آید، با این همه، هیچگونه لوگوی یا نماد حکاکی شده ای روی آنها دیده نمی شود.

علاوه بر این، همانطور که پیشتر دیده بودید سه نقطه اتصال مانند پورت اسمارت کانکتور که پیشتر روی سری آیپد پرو دیده بودیم هم روی بدنه این دستگاه ها تعبیه شده بود که به خاطر پایین بودن وضوح تصاویر نمی شد نظر قاطعی در رابطه با آنها ارائه کرد.

روی هم رفته اگر بخواهیم بگوییم، نمی توان باور کرد که این تصویر به نسخه نهایی از پنل پشتی آیفون ۷ پلاس تعلق داشته باشند. البته منظور ساختگی بودن تصاویر نیست بلکه اینطور به نظر می آید که این پنل ها صرفا با هدف استفاده روی نسخه های آزمایشی از این تلفن همراه طراحی شده باشند.

iPhone-7-Plus

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato