انتشار تصویری که هر سه آیفون بعدی اپل را در کنار هم به نمایش می کشد

انتشار تصویری که هر سه آیفون بعدی اپل را در کنار هم به نمایش می کشد

در ابتدای این هفته، «اوان بلس» خبر داد که اپل امسال دست به معرفی سه آیفون نخواهد زد و تلفن هوشمند مورد اشاره با دو نمونه به دست کاربر خواهد رسید. با این حال، امروز تصویر دیگری منتشر شده که سه مدل آیفون ۷ را در کنار یکدیگر به نمایش می کشد.

موبایل اول از سمت چپ، همان نمونه استاندارد آیفون ۷ خواهد بود که نمایشگری ۴.۷ اینچی دارد، موبایلی که در میانه قرار گرفته، نمونه پلاس از آیفون ۷ است و در نهایت موبایلی که در سمت راست تصویر دیده می شود، با نام «آیفون ۷ پرو» شناخته خواهد شد. دو موبایل بزرگتر دارای صفحه نمایش ۵.۵ اینچی هستند.

با نگاهی به تصویر فوق، می توان به راحتی مشاهده کرد که نمونه پرو، دو تفاوت عمده با دو موبایل دیگری که در کنارش قرار گرفته‌اند دارد. تفاوت اول در دوربین است که از یک ماژول دوربین دوگانه در نسخه پرو استفاده شده و تفاوت بعدی، به افزوده شدن درگاه «اتصال هوشمند» در پایین آن مربوط می شود؛ نوعی درگاه که برای اتصال به لوازم جانبی مورد استفاده قرار می گیرد و اینک در آیپد پرو حضور دارد.

No-3.5mm-earphone-jack

اما در تصویری دیگر، بخش پایین آیفون ۷ هم به نمایش کشیده می شود و می توان دید که خبری از درگاه ۳.۵ میلیمتری هدفون نیست و در عوض، یک اسپیکر دیگر به این تلفن هوشمند افزوده شده.

2016-07-26_11-05-12

نکته اینجاست که کاربران استقبالی چندان ویژه از موبایل کنونی اپل موسوم به آیفون ۶s نداشته اند و امسال رشد فروش آیفون های اپل برای اولین بار متوقف شد.

حال با نگاهی به همین تصاویر، می توان دید که آیفون بعدی این شرکت هم با چندان هیجانی همراه نیست. در نتیجه، منطقی به نظر می رسد اگر اپل دست به توسعه و فروش موبایلی تحت عنوان «پرو» بزند و بر فروش بیشتر آن تمرکز کند. چرا که همین محصول، به احتمال زیاد برگ برنده شرکت مورد بحث در زمانه ای است که علاقه و هیجان مربوط به موبایل ها، رفته رفته کمتر می شود.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato