نسخه جدید اپلیکیشن تصدیق هویت مایکروسافت به زودی منتشر می شود

نسخه جدید اپلیکیشن تصدیق هویت مایکروسافت به زودی منتشر می شود

مایکروسافت تصمیم دارد اپلیکیشن تصدیق هویت خود (Authenticator) را به روز رسانی کرده و آن را برای پلتفرم های اندروید و iOS آماده کند. در این میان گفته می شود که ظاهر اپ مورد اشاره تغییر یافته و ویژگی های تازه ای به آن افزوده خواهد شد.

مایکروسافت البته مدت هاست که اصالت سنجی دو مرحله ای را در Authenticator خود برای اندروید ارائه می دهد. شرکت ساکن ردموند قرار است در ۲۵ مرداد ماه -۱۵ آگوست- نسخه جدید اپ مورد اشاره را در اختیار کاربران پلتفرم های مختلف قرار دهد.

با استفاده از این اپلیکیشن، اگر حساب کاربری مایکروسافت (برای مثال در Outlook یا Hotmail) دارید، می توانید تایید نهایی را توسط موبایل خود دریافت کنید. برای این کار کافیست تا صرفا کلید تایید (approve) در نوتیفیکیشنی که برایتان ارسال شده را لمس کنید و سپس با استفاده از تاچ آی دی، اثر انگشت خود را به موبایل بدهید. این تایید در قالب نوتیفیکیشن برای اپل واچ نیز ارائه می شود.

لازم به ذکر است که نسخه جدید Authenticator، اپ های مشابهی که مایکروسافت تا کنون برای کاربران عادی و سازمانی توسعه داده بود را به شکل یکجا در اختیار افراد خواهد گذاشت. به همین شکل، کاربران هم می توانند به حساب کاربری مایکروسافت خود و هم داریکتوری آژور دسترسی ساده و ایمن تری داشته باشند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato